Intamplari neplacute in atacuri

  • Autor subiect DeletedUser2971
  • Data de început

DeletedUser2971

Guest
Am deschis aceasta tema pentru a scrie intamplari neplacute, dar amuzante.Incep eu: Am inceput o lupta, cu 1 tun, 2 banditi si 5 jandarmi. Atacatul avea 4 arcasi si 4 infanterie grea(da, ma lupt cu cei din urma). La sfarsitul luptei, aveam toata armata, in afara de tun, in mijlocul teritoriului si cand am dat cu cei 2 banditi in infanterie, nu a murit, si a si ricosat in banditi, iar ei s-au transformat, de dragul meu, in tunuri, amandoi. Apoi au venit arcasii si restul de infanterie si mi-au omorat banditii. :(
 

DeletedUser3827

Guest
sunt păţit şi eu.... nu mereu se transformă în catapulte/baliste/tunuri... observ o tendinţă... şi normal că aşa transformaţi sunt ucişi din 2 focuri.

Aşa că înclin să atac ori cu catapulte/baliste/tunuri fără bandiţi; ori cu bandiţi fără... aţi înţeles ideea

Altă întâmplare neplăcută, des repetată: joc cu touch-padu de la laptop, mausu n-am unde să-l pun că porturile USB sunt ''out of dark''... şi de multe ori mi se întâmplă să atac pe lângă, nu în unitatea ţintă
 

DeletedUser3958

Guest
da dar eu am atacat un bandit(fiind ultimul din armata acelui jucator).mai aveam o trebuseta cu trei patratele din viata,trag in bandit dar el nu moare ci ma ataca si am pierdut!
 
Sus