Inventar

  • Autor subiect DeletedUser3920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3920

Guest
Am si eu o intrebare:
In inventar avem acel rand de casute cu ambalajele... cadourile... cladirile legendare s.a.m.d si este o casuta blocata la mine si nu stiu ce se poate depozita acolo.
Am facut un print aici sa vedeti mai bine (cea incadrata cu rosu) : http://prntscr.com/3iwwi4

Vreau doar sa stiu la ce foloseste... :)
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, dupa cum vedeti acea casuta momentan nu foloseste la nimic. Vom vedea pe viitor ce ne vor implementa in joc dezvoltatorii jocului.

O zi placuta. :)
 

DeletedUser8328

Guest
eu aș zice să te pui liniștit seara să dormi și să nu-ți mai faci griji pentru căsuța aia :D
cum s-a scris și mai sus, va hotărî jocul la vremea lui ce se depozitează acolo.
nu-i blocată, ci pur și simplu nu există deocamdată nimic de pus în ea. eu mă gândesc că dacă e imaginea cu ăla care-și arată mușchii, probabil la un moment dat vor apărea un fel de „pachete” pentru vindecare sau pentru sporirea forței de atac.
 

DeletedUser12566

Guest
am o intrebare ,cate pf-uri pot fi in inventar?care este regula?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu există o regulă sau o limită maximă pentru Punctele Forge din Inventar.
 

DeletedUser12566

Guest
nu inteleg,atunci cand primesc recompensa pf. uri,ex.am primit 20pf.uri si apoi,a incetat sa se mai adune pf.uri in inventar la fiecare ora.Benerul incepe sa semnalizeze si astfel ma obliga sa le cheltui imediat caci altfel nu mai primesc altele.Cum fac sa pot avea de ex.50 in inventar si sa continue sa sa acumuleze?
 

DeletedUser12566

Guest
m-am referit aici la inventarul de pe pagina principala,acolo unde se aduna pf.uri la fiacare ora
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus