Istoric evenimente

  • Autor subiect DeletedUser8485
  • Data de început

DeletedUser8485

Guest
salutare, propun si eu ca la istoric evenimente atunci cand esti motivat sau finisat de catre jucatorii din cele 3 liste(vecini, guilda si prieteni) sa apara scris cu 3 culori diferite(galben, albastru si maro un exemplu). avantaje: asa iti poti da mai usor cu seama cati dintre cele 3 liste te motiveaza/finiseaza zilnic + pt implementarea acestei sugestii nu cred ca ar fi mare efort din partea celor care se ocupa de FoE
dezavantaje: 0

Astept pareri pro si contra
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, sunt DE ACORD cu ideea. Si intr-adevar, exista numai avantaje, nu si dezavantaje.
O seara buna in continuare.
 

Coryllus

Well-Known Member
Eu propun ca in loc de culori , la sectiunea "eveniment istoric" , jucatorii sa fie evidentiati cu cele 3 iconite specifice listei unde se afla jucatorii ( ghilda = scut, vecini = cele 3 casute, prieteni = cele 2 siluete)
 

DeletedUser300

Guest
Eu propun ca in loc de culori , la sectiunea "eveniment istoric" , jucatorii sa fie evidentiati cu cele 3 iconite specifice listei unde se afla jucatorii ( ghilda = scut, vecini = cele 3 casute, prieteni = cele 2 siluete)

Cred ca aceasta ar fi cea mai buna varianta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, DA, si eu cred ca ceea ce a propus Coryllus ar fi cea mai buna optiune. Plus ca nici nu ar fi asa de greu de implementat, din punctul meu de vedere.
O seara buna.
 
Sus