Joc FOE

Discuție în 'Off-topic' creată de IFlorin97, 29. Apr. 2018.

1. IFlorin97

IFlorin97 New Member

Daca nu intru pe joc o perioada de timp se sterge orasul?

2. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    Da, după 30 de zile, dacă sunteți în epocile inferioare.

3. vdumitrescu20

vdumitrescu20 Well-Known Member

Epocile inferioare ar fi?....mai jos de moderna? sau... ?

4. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    "De acum înainte, următoarele conturi vor fi eliminate de pe lumile de joc:
    - conturile aflate în Epoca de Piatră și Epoca Bronzului: dacă acele conturi au mai puțin de 301 Diamante și au fost inactive timp de cel puțin 30 de zile.
    - conturile aflate în Epoca Fierului și Evul Mediu Timpuriu: dacă acele conturi au mai puțin de 50 Diamante și au fost inactive timp de cel puțin 30 de zile.
    - epocile superioare sunt în prezent excluse de la ștergere."

Detaliile se găsesc aici.

5. pison

pison Active Member

Salut! Am o mare problema si sper ca de data asta sa fiu ascultat.
    La expeditiile ghildei, la nivelul 4 recompensele trebuie regandite! De ce ? Majoritatea jucatorilor care ajung sa termine nivelul 4 sunt in Viitorul Oceanic si cladirile pe care le au in oras sunt la ultimul nivel, iar recompensele de genul; Pachet de modernizare cu un nivel sau servicii de renovare , nu isi au rostul , pentru ca nu pot fi folosite!!!!! La ultima lupta de la nivelul 4 am primit acest gen de recompensa! La o relicva rara, pe care o primesc o data la 2 luni, am primit acelasi lucru!!! Pai daca "nu este pentru toata lumea" acest nivel, atunci hai sa fie si recompensele de bun simt!!!! Am sesizat acest lucru acum vre-o luna sau 2 la suport, dar bineinteles nu au facut nimic si cand m-am revoltat m-au banat!!! Voi ce parere aveti? poate ca nu am dreptate si e normal sa primim recompense pe care sa nu le putem folosi!

vdumitrescu20 apreciază mesajul tău.
  6. pison

pison Active Member

Eram aproape sigur ca nu o sa raspunda nimeni, mai ales ca moderatorii nu stiu ce sa raspunda la aceasta intrebare!!! Sau in cel mai8 bun caz o sa puna cliseul cu " va multumim pentru sugestie", si daca pe urma mai comentezi ceva.. BAN!!!

7. pison

pison Active Member

Si cum va spuneam mai sus, am reusit sa tremin ultimul nivel al expeditiilor si am primit recompensa... nimic!!!!!

Sus