Limita colectare pf

  • Autor subiect DeletedUser10418
  • Data de început

Dumi.

Well-Known Member
Eu personal, m-am cam plictisit de farmecul si emotiile erei Viitorul Oceanic, sincer sa fiu :)))
 

DeletedUser9739

Guest
Poate reusiti sa introduceti un buton de cules orasul pe diamante si pe telefon, ca e ingrozitor sa culegi cand ai un oras care produce f. mult. Presupun ca ar reduce mult din ... emotia culesului. :)))
 

DeletedUser8485

Guest
dar aveti si pe telefon de cules automat, nu stiti sa folositi pe telefon browserul puffin si sa bifati la setari browser optiunea request descktop? va aparea ca la pc si puteti culege auto cu 5 diamante si de pe telefon. nu cereti sa se impletementeze pe joc ceea ce exista deja
 

Dumi.

Well-Known Member
de ce trebuie sa imi instalez 45 de rahaturi pe telefon?
sa puna mana sa munceasca dezvoltatorii ca de aia iau bani....
de ce sa imi incarc telefonul cu 200 de gadgeturi degeaba?
 

Vali

Well-Known Member
Pe mine sincer nu ma intereseaza acel buton de cules automat (cu toate ca daca altii il cer, poate fi pus) ca sa culeg automat, ci sa dispara cand nu mai e de adunat ceva (un flag, ceva). Practic, eu folosesc repetitiva de strans monede si ma ajuta sa stiu daca mai e ceva acolo dupa ce adun cladire cu cladire. Vorba colegului, la un oras mare, si cum e mobilul mai mic decat varianta de desktop, trebuie sa muti destul de mult harta, chiar si in marimea ei cea mai indepartata..

Asa ca, buna-ar mai fi disponibilitatea unui flag de-asta! :D
 

Proud129

Well-Known Member
Asa ceva nu se va implementa, cea ce cereti voi ar reduce costurile (bugetul) companiei. Intelegeti ca acest joc e facut sa faca bani, iar cea ce cereti voi (stocare pf fie in invenar sau limita in bara) ar reduce drastic activitatea pe joc, iar multe "abuzuri" se va intampla. Iar cei de la Inno cu siguranta nu isi doresc acest lucru.
 

Vali

Well-Known Member
Asa ceva nu se va implementa, cea ce cereti voi ar reduce costurile (bugetul) companiei. Intelegeti ca acest joc e facut sa faca bani, iar cea ce cereti voi (stocare pf fie in invenar sau limita in bara) ar reduce drastic activitatea pe joc, iar multe "abuzuri" se va intampla. Iar cei de la Inno cu siguranta nu isi doresc acest lucru.

Daca tu imi explici cum ar reduce veniturile (nu costurile, te-ai exprimat gresit), atunci poate te cred. Partea cu punctele in inventar, am inteles ca nu vor. Dar implementarea solutiei de 5 diamante si pe mobil, nu cred ca e imposibil de facut ;)

PS: Venit = ce castiga; Cost = ce platesc;
Venitul creste bugetul, Costul il scade.
 

Proud129

Well-Known Member
Imtr-adevar m-am exprimat gresit, am vrut sa spun venit nu cost, nu era nevoie de explicatii cu semnifivatia cuvintelor dar iti inteleg sarcasmul;). Comentul face referire doar la stocarea pf in inventar nu si la culgera pe diamante
 
Sus