Lipsa inspiratie?

BraveWww

Well-Known Member
Eventul in curs mi-a intarit convingerea ca au inceput sa se faca lucruri de umplutura,fortate.Ca si cele despre Cleopatra si Napoleon,Misiunea zilnica,se bazeaza pe zeci de productii de minute sau ore pentru ca la final sa primesti un premiu simbolic,cum ar fi sa se plimbe Napoleon cu calul prin oras si sa-mi umple aleile de excremente:)))
De asemenea in Expeditia ghildei lvl 4 este prin definitie o piatra de incercare si pentru jucatorii puternici,iar premiul este un kit de renovare inutil pentru cei care sunt in oceanic si care se preteaza la finalizarea expeditiei.
Ar fi cazul sa se puna accentul pe calitate,nu pe cantitate.:(
 

DeletedUser7314

Guest
Acest lucru l-am spus si eu( referitor la recompensele de la nivelul 4al expeditiilor)dar dinpacate nu ma ia nimeni in seama!!!!! Moderatorii se cred dumnezei pe pamant, si daca te ratoiesti un pic la iei te baneaza, in loc sa faca treaba pentru care ocupa acest post. Este mai simplu asa decat sane ia in seama!!!!
 

BraveWww

Well-Known Member
Acest lucru l-am spus si eu( referitor la recompensele de la nivelul 4al expeditiilor)dar dinpacate nu ma ia nimeni in seama!!!!! Moderatorii se cred dumnezei pe pamant, si daca te ratoiesti un pic la iei te baneaza, in loc sa faca treaba pentru care ocupa acest post. Este mai simplu asa decat sane ia in seama!!!!

Mi se pare normal sa ne expunem parerile in mod civilizat.Ca fost admin al decedatului forum TOP GEAR pot sa-ti spun ca moderatorii sunt din randul membrilor si au rolul de a lamuri unele neintelegeri ale jocului deoarece majoritatea jucatorilor nu citesc regulile inainte de a se apuca de treaba.Au cateva drepturi in plus fata de restul membrilor forumului (sa stearga postari,sa corecteze,sa dea ban in limitele regulamentului forumului,sa mute postari) daca nu cumva sunt si altele in afara de ce stiam eu.Doar adminul poate transmite dezvoltatorilor problemele iar nemtii le pot lua in considerare daca si cand doresc.Ca orice joc "gratuit" trebuie sa traiasca din ceva si acesta este ego-ul jucatorilor care cumpara diamante.De aici misiunile cu productii exagerate care pot fi indeplinite rapid cumparand diamante,planuri la CL cumparate cu diamante,diamante virtuale cumparate cu bani reali.
Nu cred ca mai exista cineva care sa creada ca in ziua de azi mai este ceva gratis:)
Daca gresesc cu ceva rog sa fiu corectat.
P.S. Prin aceasta postare,daca ma gandesc bine,cred ca mi-am si raspuns singur la subiectul deschis:)))
 
Sus