Lista Cladirilor Legendare

  • Autor subiect DeletedUser7305
  • Data de început

DeletedUser7305

Guest
Buna ziua,
Propun sa putem sterge definitiv din lista anumite cladiri la care am facut donatii- se fie un x langa fiecare cladire-adica sa nu mai putem dona la acele Cl pe care le stergem.
In plus,lista cladirilor legendare sa fie impartita in 2 taburi : cele active la care donam si cele inactive .

Sa explic.
Am in lista CL la care am donat la inceputul jocului, la omeni care ori au fost banati ori nu mai joaca-acestea as vrea sa le pot sterge- e clar ca nu mai putem dona la ele.
Apoi sunt CL la care nu s-a mai donat de multa vreme-acestea as vrea sa le pot muta la CL inactive/Hidden-sa le pot verifica uneori , in caz ca au reinceput donatiile .
Cel putin posibilitatea de a sterge CL la care nu mai vrem sa donam sau la care oricum nu se mai pot face donatii(din motivele de mai sus) mi se pare un lucru bun.
Ce parere aveti?
O zi buna.
 

DeletedUser8492

Guest
Eu sunt de acord cu ideea. Ar fi ceva sa poti pune cladirile care sunt inactive intr-o rubrica speciala, si daca se doneaza chiar si un punct la ele, sa apara pe lista de cladiri active. Eventual sa primesti si o notificare :))
 

DeletedUser9535

Guest
De acord !
Nu vad o astfel de modificare sa aduca ceva dezavantaje creatorilor acestui joc .
 
Sus