Lista de jucători cărora le-am dat Ignore

Ahdrian

Well-Known Member
Când un jucător mă supără, îi dau Ignore. Nu am dat prea mult Ignore, dar după o vreme sunt dispus să-i iert și să le anulez ignorarea. Chestia e că nu îmi mai amintesc cui am dat Ignore. O listă cu jucătorii cărora le-am dat Ignore ar fi utilă. O pot găsi undeva, sau doar îi găsesc la nimereală?
 
Ultima editare:

Dumi.

Well-Known Member
oricand dai un click pe avatarul unui jucator, apare in acel pop-up "ignora" sau "anuleaza ignorarea"
daca apare "ignora", e clar
la fel daca apare "anuleaza ignorarea"
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu e vorba de Suport aici, ci de mincinoșii care mint alți jucători, profitând de regulile jocului. De ce se permite schimbarea numelui de joc? Unii profită de asta ca să mintă alți jucători cu nume nou! Ar fi OK să se permită schimbarea numelui de joc, pentru cine vrea, dacă nu ar rămâne secret numele vechi, ca să nu se permită minciuni în joc.
 
Ultima editare:

Dumi.

Well-Known Member
prietene, daca doresti o societate perfecta, te asigur ca nu aici pe FOE o vei gasi
ce e minciuna unui jucator de foe, coleg cu mine, fata de minciunile pe care le aud zilnic de la guvernanti sau cei de genul ?
zero...
daca vreau sa imi skimb numele de joc, il skimb, atata vreme cat regula o permite
cine vrea sa ma stie cine sunt sa intre in oras, e greu de ratat cine sunt de fapt
 
Sus