"LISTA DE SEMNATURI"

DeletedUser8485

Guest
La epoca ceres nu prea mai contează atacul la gbg, la marte puteai ajunge usor la uzura 100 cu pierderi mici de aveai atac mare, ceres a fost bagata ca sa ne mai taie putin elanul
* dar probabil vor modifica si fara a ne plange sau sa facem petitii, daca nu se modifica va trebui sa ne adaptam, cine nu se adaptează stie unde e deleteul
 

DeletedUser7314

Guest
Daca tot exista un buton de apreciere, altul de vot negativ, de ce nu exista? scuze offtopic
 

DeletedUser10378

Guest
Daca tot exista un buton de apreciere, altul de vot negativ, de ce nu exista? scuze offtopic
Dacă dai like, înseamnă că omul te-a scutit de scris. Dacă vrei să dai dislike, scrie ce nu-ți convine.
 

DeletedUser7314

Guest
Eu inteleg ca nu te poti abtine sa nu comentezi, dar ar trebui sa te gandesti ca cei care scriu aici , poate au un motiv serios de suparare si nu au chef de bascalie cum ai tu.
 

DeletedUser7314

Guest
Daca exista votul negativ , acum nu trebuia sa-mi pierd timpul si energia sa raspund unuia ca tine!!!!!
 

dunbarton

Well-Known Member
Din cauza ca se cere bani la joc,o sa renunte f. multi la joc,ptr. ca economia este la pamant si lumea n-o sa bage bani ptr. joc,eu nu voi baga niciodata ,daca joc,joc de placere si asa ca poate vor remedia porcariile care le-au facut ,daca nu vor ramane fara jucatori,vad ca deja cauta admini ,cred ca multi isi dau seama ca nu mai are rost sa-si piarda timpul cu acest joc

Stai tu linistit, orice firma care se respecta, si includ aici si pe INNO, stie sa-si faca un buget; daca au ceva pierderi, cu siguranta nu au fost luati prin surprindere, cred ca un an de zile vor rezista pe minus, plus ca mama Merkel le-a promis infuzie de capital.
Sa nu te mire daca in cateva saptamani nu vor acorda gratuitati barosane si premii substantiale, numai ca sa te pastreze in joc pentru perioada post-criza.
 
Ultima editare:
Am facut un experiment ca tot mai aveam ceva trupa din ere mai vechi si am reusit sa bat armata din asteroid cu trupa din viitor !!!
Involutia jocului din punctul asta de vedere e evidenta.
 

DeletedUser12551

Guest
Am facut un experiment ca tot mai aveam ceva trupa din ere mai vechi si am reusit sa bat armata din asteroid cu trupa din viitor !!!
Involutia jocului din punctul asta de vedere e evidenta.

depinde foarte mult si de ce armate sunt implicate.
eu bat frecvent trupele din viitor folosind armata de contemporana
 

DeletedUser6484

Guest
au reaparut tancurile din viitor care bat noile trupe din centura de asteroizi - no comment!!
 

DeletedUser10378

Guest
depinde foarte mult si de ce armate sunt implicate.
eu bat frecvent trupele din viitor folosind armata de contemporana
Depinde mult de bonusul de atac. și de trupele folosite. Dar...
Am facut un experiment ca tot mai aveam ceva trupa din ere mai vechi si am reusit sa bat armata din asteroid cu trupa din viitor !!!
Involutia jocului din punctul asta de vedere e evidenta.
având în vedere mesajul de mai sus, ajung la o concluzie. Două, de fapt, care se elimină reciproc.
1. Tancurile din viitor sunt unități OP, cu atribute mărite, Ori asta, ori este o eroare a sistemului.
Am luat decizia de a crește în eră atunci când a apărut Marte(eram în viitor), iar tancurile astea nu mai făceau față în GvG, când luptam contra virtual. În fond, trupele din Marte sunt de 4 ori mai puternice decât cele din viitor și de 2 ori mai puternice decât cele din virtual, luându-ne doar după atribute(atac/apărare).
2. Developerii au comis-o. Urât, ca în curtea școlii.
Conform atributelor, trupele din Asteroid sunt de 10 ori mai puternice decât cele din viitor. Așa ceva nu ar trebui să fie posibil, indiferent de bonusul pe care îl ai.

Deci, dragi moderatori. acest fapt, ar trebui să fie adus la cunoștința developerilor de urgență, deoarece dacă este concluzia numărul 2, jocul are o problemă gravă.
 

Dumi.

Well-Known Member
Asa este
pernele de viitor pot fi f eficiente impotriva unor anumite trupe de asteroizi
Am atacul suficient de mare incat sa dau pe auto, la vecini. totusi zilele trecute am papat bataita de la o armata de aparare formata din 8 perne, fara un bonus cine stie ce la aparare [pana in 300% aparare si in jur de 40% atac pe aparare]. eu m-am dus cu 4cuie+4banditi si am mancat o bataie sora cu moarte, pe un atac de 1500+ si o aparare de 400+ :)))
Desigur aici mai conteaza si faptul ca perna e invizibila, dar totusi....
Lectia a fost invatata si data urmatoare am adus si 3 T.L.A.C.-uri la lupta :))
 
Sus