mai multe orashe

DeletedUser

Guest
Puteti sa faceti ca jucatori sa poata avea mai multe orashe in dependenta de provinciile pe care le are? Ar fi mult mai captivant jocul, iar da impresia jucatorilor ca conduc un imperiu si nu un orash......... Ganditiva la asta:eek::eek::eek:
 

DeletedUser5468

Guest
Nope, nu se v-a implementa asta niciodată :), ar ajunge cel mai praf joc acesta...

Apucă-te de TribalWars 2 open beta,,acolo ai orașe și imperii și multe altele, mi-am făcut cont dar nu prea îmi place mie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7925

Guest
Ce vrea să spună el (cred :unsure: ) atunci când cucerim o provincie acea provincie să fie ca un al doilea oraş.....sper să o fi nimerit :D cred că alin are dreptate mai bine te-ai apuca de Tribal Wars 1 sau 2 care vrei tu.....:)
 

DeletedUser5468

Guest
Eu am înțeles ce a vrut să zică:).

Cei care au jucat triburle ştiu exact la ce se referă, şi adică la fiecare provincie cucerită să apară un oraş pe care să ţi-l aperi, exact ca la GvG.
Cu cât mai multe orașe îți vei mări imperiul și raza de acțiune.
 

DeletedUser5248

Guest
Puteti sa faceti ca jucatori sa poata avea mai multe orashe in dependenta de provinciile pe care le are? Ar fi mult mai captivant jocul, iar da impresia jucatorilor ca conduc un imperiu si nu un orash......... Ganditiva la asta:eek::eek::eek:

Buna seara, daca frazele ar fi un pic mai clare s-ar intelege mai bine ideea. Ma rog, eu am inteles in mare la ce se refera propunerea. Dar NU SUNT DE ACORD cu o astfel de propunere. Este suficient un singur oras, parerea mea.
O seara buna.
 

DeletedUser3920

Guest
Nu de alta, dar nu va imaginati cate noi bug-uri ar fi??
 
Sus