Marimea orasului

  • Autor subiect DeletedUser7385
  • Data de început

DeletedUser5468

Guest
Încep eu :)
gMVi9a5.jpg
 

DeletedUser5468

Guest
Deoarece, am o versiune mai veche de internet explorer, e tot 11, dar e mai veche oarecum, si imi permite sa dau zoom la 50% sau orice marime vreau eu.
Eu am doua monitoare, unul de 1440x900 si unul de 1920x1080 si tot nu pot cuprinde tot orasul deodata.
Cam asa arata pe 1920x1080.
312z40g.jpg
http://oi61.tinypic.com/312z40g.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

Shadowss

Well-Known Member
Ok , aceeasi versiune o am si eu in calculator , dar cand dau pe view si zoom la 50 % sau 75 % nu face nimic. In alta parte trebuie sa caut ?
 

DeletedUser5468

Guest
Sincer să fiu habar nu am, eu știam că acest lucru este imposibil, dar am încercat într-o zi și am văzut că pot da zoom la 50%,75&%, dar numai pe IE, pe celelalte nu funcționează acest lucru(chrome,mozzila,waterfox,maxthon,opera,k-meleon,safari...).
Probabil o fi din cauza windows-ului pe care l-am instalat în calculator cât și pe laptop, am testat și văd că pot pe ambele să dau zoom pe IE. Windows-ul fiind luat de pe net EDITAT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Monitorul tău suportă maxim 1680x1080,dacă selectezi o rezoluție mai mare automat nu va fi suportată, și îți va scrie ceva de genul „fără semnal„ ...placa video poate duce până la 2560x1600...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus