Meniul "Inventar"

  • Autor subiect DeletedUser7794
  • Data de început

DeletedUser7794

Guest
Propun ca anumite cladiri sa poata fi mutate in inventar . De exemplu "Copacul dragostei" care il obtii la anumite ocazii si nu il poti construi cand vrei , sau alte cladiri ,din lipsa de spatiu sa fie posibilitatea mutarii temporare in inventar .
 

DeletedUser6079

Guest
nu este posibil deoarece am putea cosntrui un oras in inventar
 

DeletedUser6608

Guest
cladirile nu insa decoratiunile cu siguranta se pot muta in inventar (flash-ul permite asta! ... la fel cum flashul permite si rotirea cladirilor in alt joc, cum ar fi EMPIRE) ... este o optiune foarte utila atunci cand ai nevoie de un spatiu liber, cand vrei sa muti o cladire si nu ai o expansiune disponibila ... acum fac asta vanzand decoratiunile, evident cu un pret mai mic decat le-am cumparat ... in concluzie, este o optiune foarte utila si o propun pentru implementare
 

DeletedUser3920

Guest
S-a mai discutat despre această temă.
Vă rugăm să folosiţi funcţia ,,caută'' pentru evitarea creării de noi topicuri cu acelaşi subiect.
 

DeletedUser6608

Guest
si daca s-a mai discutat si nu se face nimic, ce folos? sa caut ce? dupa ce criteriu? decoratiune? nu exista nimic ... daca tot iti pierzi vremea pe aici bagandu-te in seama, da o informatie completa, adica un link unde sa gasesc raspuns la intrebarea mea ... doar stiti sa inchideti discutii cu textul cliseu de mai sus ... in continuare sustin aceasta idee a introducerii posibilitatii de mutare a decoratiunilor in inventar in toate situatiile in care avem nevoie sa eliberam un spatiu, urmand ca apoi sa le aducem inapoi ... sau nu, dar fara sa ne obligati sa le vindem ca sa facem loc
 

DeletedUser3920

Guest
Sa sti ca si mie mi s-a mai raspuns asa in mai multe topicuri.
Trebuie doar sa faci ce ti se spune.
De exemplu scri cuvantul ,,inventar'' la functia ,,cauta". am facut un printshot ca sa vezi aici: http://prntscr.com/3h12ic si dai enter
Apoi te va duce pe o pagina cu toate topicurile ce contin cuvantul ,,inventar" (intr-adevar sunt multe, dar trebuie sa cauti cu atentie) si vei gasi topicuri cu aceeasi tema deschisa aici.
 

DeletedUser6608

Guest
Nu imi dau seama daca iti bati joc de mine aratandu-mi unde se da search si cum se face ... eu sper ca esti doar bine intentionat ... in rest, ma trimiti intr-un morman de informatii care nu ma intereseaza ... atata vreme cat TU NU STII SIGUR ca mai exista o propunere de genul celei facute de mine (pentru ca daca ai stii banuiesc ca mi-ai da link-ul), de ce ma trimiti in acel munte de informatii? care este ideea? scopul unei propuneri este de a obtine un feed-back pozitiv sau negativ de la cei care joaca acest joc ... interventia ta, chiar bine intentionata, nu isi are sensul ... de ce inchizi discutia, trimitandu-ma la cautat de panselute? lasa posturile sa curga, sa vina opinii pro si contra si, daca suntdestul de multe pro, poate o va lua cineva in considerare mai sus ... atat ... stiu ca vrei sa iti faci datoria de moderator insa in cazul de fata nu era nevoie
 

DeletedUser

Guest
Aceasta propunere a mai fost facuta, va rog sa folositi functia cauta.
Iar discutiile intre jucatori va rog sa le continuati in privat.

Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus