Mesaje

  • Autor subiect DeletedUser8009
  • Data de început

DeletedUser8009

Guest
La mesaje am observat ca, chiar daca nu ai mesaje noi, iconita straluceste si e enervanta.
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Este o problema cunoscuta si se lucreaza pentru remedierea ei.

Va multumim pentru intelegere.
O zi frumoasa.
 

DeletedUser9171

Guest
Buna ziua si la multi ani.
Am observat ca de ieri aplicatia pt Android are o eroare la mesaje. Mai exact, nu se poate scrie nimic.
In cat timp se remediaza?
 

DeletedUser5468

Guest
Va dura ceva, momentan cei de la Inno sunt și ei intrați în concediu ca și alte persoane în preajma sărbătorilor.

Eu nu cred că e neapărat o problemă de la joc, mai mult ca sigur ai ceva prin telefon/tabletă care îți încurcă scrierea în mesagerie pe acest joc...
 

DeletedUser9171

Guest
Va dura ceva, momentan cei de la Inno sunt și ei intrați în concediu ca și alte persoane în preajma sărbătorilor.

Eu nu cred că e neapărat o problemă de la joc, mai mult ca sigur ai ceva prin telefon/tabletă care îți încurcă scrierea în mesagerie pe acest joc...

Asa am crezut si eu ca e de la telefon. Dar si prietenii mei mi-au spus ca au aceeasi problema cu scrierea mesajelor de pe telefon.
De aceea am si postat pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Aha, ai făcut bine că ai întrebat și pe alții. Înseamnă că e bug dacă întâmpină și alții această problemă.
O să încerc și eu pe șâșca mea să văd dacă merge să scriu mesaje.
 

DeletedUser

Guest
Buna, am si eu o problema cu mesajele....de ceva timp nu pot accesa centrul de mesaje, stiti de la ce anume ar putea fi?
Atasat print screen, mutumesc!
 

Atașamente

  • mesaje F.O.E..png
    mesaje F.O.E..png
    783,3 KB · Vizualizări: 8
Sus