Misiuni zilnice

PaulokING

Member
Repetitive, faci repetitive și ai rezolvat, este mai greu la început.
La repetitiva, iti alegi tu misiunea.
 

Dumi.

Well-Known Member
Repetitive, faci repetitive și ai rezolvat, este mai greu la început.
La repetitiva, iti alegi tu misiunea.
Conditia e sa ai repetitive :))
Din ce vad eu acolo, e doar o misiune de main questline si una bonus. Misiunile bonus NU pot fi abandonate. Repetitivele vin dupa ce faci suplimentarele si bonusurile.
Deci popocatepetl, ramai tu singurel pe pluta, deocamdata :)))
Si mai invatati FOE
 

PaulokING

Member
Conditia e sa ai repetitive :))
Din ce vad eu acolo, e doar o misiune de main questline si una bonus. Misiunile bonus NU pot fi abandonate. Repetitivele vin dupa ce faci suplimentarele si bonusurile.
Deci popocatepetl, ramai tu singurel pe pluta, deocamdata :)))
Si mai invatati FOE
Poate omul, nu știe ca o să aibă și repetitive! Termin-o cu replica aia, este penibil...
Joc forgeofempires din 2015,nu cred ca nu știu jocul.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Eu am repetitive... Așa că rămâi tu pe plută, eu am plecat. Misiunile nu sunt obligatorii, dacă poți le faci, dacă nu mai aștepți
 

PaulokING

Member
Scuze, acum văzui exact mesajul, credeam că mi-ai zis mie replica aia cu "pluta"
Încercai sa descifrez "popocatepetl", nu stiam la ce te referi, văzui apoi mai sus postarea.
 

Dumi.

Well-Known Member
Poate omul, nu știe ca o să aibă și repetitive! Termin-o cu replica aia, este penibil...
Joc forgeofempires din 2015,nu cred ca nu știu jocul.
pai nu sunt deloc penibil
mai uitate-te odata atent ce spune omul acolo
e IRELEVANT daca stie sau nu ca urmeaza repetitivele, atata vreme cat NU poate ajunge la ele!!!!
pentru ca daca de main si de bonus quest nu poate trece, e clar ca pierde provocarea zilnica :)))))
doamneeeeeee :)))))))
 
Ultima editare:

Popocatepetl

Well-Known Member
cred ca nu cititi atent ce zice omul ala acolo
CE SA ASTEPTI cand NU ai repetitive in stack si aia e misiune ZILNICA ?
Nu faci misiunea zilnică, ce să faci?...

Aștepți până ai repetitive și te apuci de altă misiune zilnică. Repet: se poate și fără. Nu e obligatoriu să faci chiar tot în jocul ăsta.
 

dunbarton

Well-Known Member
In principiu, misiunea bonus nu este imposibil de realizat; treci intr-o noua era si deblochezi tehnologia. Daca nu vrei sa faci asa inseamna implicit ca ai ales sa nu indeplinesti provocarea zilnica.

Mai nelalocul lor mi se par misiunile care nu depind numai de tine ca sa le realizezi, gen viziteaza 45 de taverne. Pai daca prietenii nu elibereaza locurile in taverna, poti sa stai si-n koor si-n cap, ca nu ai ce face.
 

Dumi.

Well-Known Member
Dacă vrea sa stea în târziu cu misiunile, la fel de bine poate sa renunțe la joc
Eu doar am presupus, nu stiu daca asta vrea intr-adevar sau nu
din ceea ce tin minte, amandou miniunile din imaginea de mai sus, implica un salt considerabil
nu zic ca nu se pate face, ajuta, dar daca nu esti ajutat,e mai greu, pentru ca tin minte ca ambele cercetari nu sunt chiar printre primele din ere respectiva, in fine, a fost acum 2 secole, parca :)))
 

PaulokING

Member
Eu nu le mai știu pe cele din viitor, care și cum le-am avut, ce să mai zic de târziu cautai la decorațiuni turnul, altfel nu știam ca este în era respectiva.
 

Dumi.

Well-Known Member
pe cele din viitor nici eu nu le mai stiu dar pe asta cu turnul in ruina o tin bine minte, pentru ca am cautat cercetarea respectiva de am naucit :))))))
ea de fapt era muuult inainte :))))
 
Sus