misiuni

NADYRA

Member
ar trebui sa existe optiunea de ABANDON si la misiunile bonus si principale nu doar la misiunile suplimentare. unele din aceste misiuni - multe - au sarcini din ere inferioare care solicita reconstructie de cladiri (de productie, bunuri, cazarme) pentru a putea fi indeplinite. eu de exemplu, stau cu aceleasi misiuni de luni de zile pe panou
cred ca fiecare misiune ar trebui sa fie in concordanta cu era jucatorului
 
Pai de-a lungul avansarii in joc exista o serie de misiuni principale care au un fir cronologic definit de ere, pe care trebuie sa le faci. Din ce stiu eu se pot abandona celelalte misiuni.
 

DeletedUser

Guest
ar trebui sa existe optiunea de ABANDON si la misiunile bonus si principale nu doar la misiunile suplimentare. unele din aceste misiuni - multe - au sarcini din ere inferioare care solicita reconstructie de cladiri (de productie, bunuri, cazarme) pentru a putea fi indeplinite. eu de exemplu, stau cu aceleasi misiuni de luni de zile pe panou
cred ca fiecare misiune ar trebui sa fie in concordanta cu era jucatorului

misiunile principale sunt corelate cu dezvoltarea jucatorului si este bine sa te dezvolti pe masura ce parcurgi misiunile principale, daca tu te-ai dezvoltat si ai avansat mai repede decat iti cereu misiunile principale este doar vina ta.
 

NADYRA

Member
corect, mea culpa, ziceam doar ca ar fi bine sa am si optiunea de a abandona acea misiune cum am si la misiunile secundare
 

Popocatepetl

Well-Known Member
misiunea principala nu se poate abandona, pentru ca este ''povestea'' jocului. nu poti iesi din poveste, ca sa sari peste ''capitole''.
daca nu o poti realiza, las-o acolo.

totusi, nu pot sa cred ca ai ajuns in ere superioare si nu poti face o misiune din ere inferioare....mai incearca. cu ce te deranjeaza sa reconstruiesti niste cladiri si sa le stergi dupa aceea daca iti ocupa spatiu?
 
Sus