Mission: Impossible

  • Autor subiect DeletedUser352
  • Data de început

DeletedUser352

Guest
Salut !
Ini storc nervii de cateva zile sa rezolv o - O-misiune . Retineti ! fara posibilitate de refuz !!!
Mi se cere sa ma infiltrez in 3 sectoare ! Asta presupune sa am ceva de cucerit !
Ma conformez, si ma duc pe harta ! .. mm, toata e verde, adica este ale mele !
Poate aveti Voi vreo metoda sa te poti infilltra in propriile teritorii !
ca eu nu o stiu !
Aveti aici, - Verde pe negru - ( ca doua vorbe, doi bani nu face )
.
https://www.dropbox.com/s/tuo9ji4cy6nfkff/Harta completa.JPG?dl=0
.
https://www.dropbox.com/s/j1sqvs655cecsjj/misiune infilt..JPG?dl=0
.
.. De doi ani n-am inrtat pe forum ! Exact pt. asta ! - Pt ca ma aruncati la --Anna la Caiafa !
.( Hihi-) (noi suntem nevinovati, ..habar nu avem) !!
-- dar - faceti dumneavoastra un tichet , acolo ! Si va rezolva aia !
Multumesc anticipat !
 

DeletedUser5468

Guest
Inteligența doare uneori, să știi!


Tu nu ai deblocat nici măcar jumătate din continent...deci încă mai ai sectoare/provincii. Oare de ce nu te duci pe continentul din progresistă ca să iei avionul care te poate duce pe continentul din era modernă, acolo unde te așteaptă multe alte sectoare? Oricum degeaba o faci acum, că se duse eventul deja, mâine îi gata!
http://prntscr.com/8h3gbm
Aceasta este toată harta pe care trebuie să o cucerești...
http://prntscr.com/8h3goa










 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser352

Guest
Amice !! ( ca fiind un termen de .. prietenie si respect )
Opps, - Domnule aperti !!! Inteligența doare uneori, să știi!
.
Multumesc !! ma scarpin de nu mai pot !!
===============
Ce EDITAT mi-ati dat - site uri , miau blocat calculatorul !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Te-au deranjat spusele mele atât de tare? Eu nu am uitat că am mai avut nişte mici certuri cu tine din cauza jafurilor şi a jucătorilor mici, dar nu mai desfac paranteză.
Poftim, ca să nu te mai plângi că nu merg imaginile mele pe calculatorul tău.

img

img
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser352

Guest
Domnule ..Senior member ! Cu respectul cuvenit ! .. mai am putin si stau in genunchi cu caciula in mana !!
exact de aia nu am mai intrat pe forum de mai bine de un an -doi poate ! de dragul vostru !
Mai sus am trimis doua poze ! sunt de la mine, ca nu aveam cum sa le iau de la vecini ! le-ai vazut macar ? ..La mine apare ca nu mai am nici o virgula de cucerit ! ash vrea, dar nu am unde, bai nene !
degeaba imi pui tu - pardon - dumneavoastra ! O poza cu un avion , ca la dracu' !! nu se suprapune cu poza mea !
Asa o fi, cum zici .. Dar la tine poare arata ..si Asia , dupa cum vezi, din poza, la mine NU !
Ce dracu.. degeaba vorbim ! Nu vezi din print-ul ala ..cu tot cu scriptul (textul) aferent - ca la mine e totul cucerit ?
e verde tot ! ce ma aburesti ca ar trebui sa am si 'Asia" o Vezi tu la mine pe harta ?
== Oricum , s-a dus dracu' eventul..
si.. Multumesc ca mi-ai amintit ca am mai avut ..discutii constructive !
Se vede ! Dupa un an , pe langa timpul consumat, Ati mai rezolvat o problema !!
Va multumesc,Pt rezolvarea problemei ! si Salutu-va ! ( Perfect gramatical !! ) ! Ne vedem la anu' l!!
P.S. Si cum suna asta - domnule - ?
_ "
Te-au deranjat spusele mele atât de tare? Eu nu am uitat că am mai avut nişte mici certuri cu tine din cauza jafurilor şi a jucătorilor mici, ""
Pai.. Eu de 3 ani in joc ..( putin mai vechi ca tine cu un an , sa nu uiti ! ) nu am jefuit decat la comanda ! ( pt. misiuni !! )
!!maestre !!
Ce acuze imi aduci ? - ca .. jafuri si jucatori mici ? aa.daca inca n-ai aflat, ..cel mare il jefuieste pe cel mic !
care e problema ?
chiar te rog sa o pui public , sa vedem cu totii cu ce am gresit !!
 

DeletedUser5468

Guest
Ți-am văzut printurile, fii calm...Tu chiar dacă ai înverzite cele 3 continente, misiunea pe care ai întâmpinat-o nu se va face automat, deoarece tu mai ai alte zeci de provincii de cucerit(aici mă refer la cele din Modernă, Post-modernă, etc.)

Eu ți-am spus să te duci pe Continentul din Epoca Progresistă, acolo vei găsi un avion, care te va duce pe continentul din epoca modernă, de ce nu vrei să înțelegi că tu mai ai de bătut o mulțime de sectoare și provincii? Este egal cu zero dacă tu ai numai 3 continente învinse(Epoca Bronzului->Colonială/Industrială/Progresistă), tu mai ai de cucerit următoarele continente: Modernă, Post-Modernă, Contemporană și Mâine...


Știu că tu te gândeai că dacă nu mai ai nici o bucățică roșie din cele 3 continente ți se va face misiunea automat, dar nu stă așa treaba.

REPET-Este egal cu zero dacă tu ai doar 3 continente înverzite din cele 7...ca să ți se facă misiunea automat trebuia să le fi avut pe toate 7 cucerite deja, nu numai 3, dar na, nu vrei să mă înțelegi, eu nu pot face nimic în această privință.

Încă un lucru mic, degeaba te lauzi că ai cont de 3 ani, dacă nici nu apari în top 100, ca și nivel de joc ești slab față de alți jucători.

Fă un ticket la suport cu problema ta, ți se va răspunde același lucru pe care ți l-am scris eu aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna seara, va rog frumos sa ramaneti cu discutiile doar la intrebarea topicului, si sa nu deviem cu ele in alte directii.

Multumesc, si o seara placuta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser352

Guest
Multumesc ! stiam , banuiam ca mai trebuie cucerite ceva provincii, ca jocul nu stagneaza ! Dap !! e ok ! am gasit avionul
.. Daca am ratat ca prostul de doua-trei luni !! Eram siGur ca se mai baga -inghesuie -- cum s-a prins pe un varf de munte . Fara suparare !! Asta e magarie !
adica tot ce e pe harta cucerita , si stagnand eu asa , cu un cotail, si o bruneta , Ma gandesc - Bei ! hai sa *** eu rost de un avion !! == !! Am o corabie, am si ditamai vaporul ! si ce sa fac cu avionul? Bine, nu stiam ca trebuie 3 canistre
Dar lasa,, din Anglia, Pana pe Kilimajaro
 
Sus