Mod nocturn

DeletedUser44

Guest
As avea o propunere,ar fi interesant daca in timpul noptii jocul sa aiba un mod nocturn si sa se intunece iar in oras sa se aprinda lumini de la cladiri...
 

DeletedUser3827

Guest
Eu aş fi de acord... şi de asemenea să se schimbe oraşul şi după anotimpuri... pomi verzi sau cu frunze care cad, zăpadă, ploi, soare... numai să nu se blocheze jocul!
 

maketi

Well-Known Member
off -topic : daca vrei intuneric in oras e relativ simplu , dai 7-10 lupte pe manual fara refresh , suficient cat sa-ti solicite browser-ul 80% din memoria ram , la un moment dat se face negru tot orasul din cauza flash-playerului care se blocheaza . Singurul avantaj daca s-ar face orasul negru cred ca ar fi faptul ca s-ar vedea in sfarsit stelutele pentru M/F

On -topic : contra - cred ca aceste optiuni ar ingreuna si mai mult jocul ,mai ales la cei care au calculatoare mai slabe
 

DeletedUser44

Guest
Eu aş fi de acord... şi de asemenea să se schimbe oraşul şi după anotimpuri... pomi verzi sau cu frunze care cad, zăpadă, ploi, soare... numai să nu se blocheze jocul!

Da,faza cu anotimpurile si ploi,soare,ar face jocul sa arate excelent...
 

DeletedUser5853

Guest
o idee buna!
as competa,adica : sa fie in ton si cu anotimpul si cu vremea de afara...cum este acum cu zapezi pe alocuri foarte mari in care oamenii din orasul tau se descurca mai mult sau mai putin la dezapezire,in functie de cum iti organizezi orasul sau daca ai monede,provizii,utilaje,motorina
 

DeletedUser

Guest
m-am gandit si eu la treaba asta si sunt pro, mai ales pentru ideea cu anotimpurile.
 

DeletedUser

Guest
Pro, o idee minunata, mai les cu nocturn.
Cand se aprind luminile de la cladiri, magic!
 
Sus