modernizare gradina altar

  • Autor subiect DeletedUser12625
  • Data de început

DeletedUser12625

Guest
Am vrut sa modernizez gradina Altar in Artemis iar ea s.a modernizat in Afrodita , am facut tichet si mi se spune ca nu pot fi ajutat
 

DeletedUser8328

Guest
atâta pagubă...o modernizare.
mai ia una de la Tătărușanu și schimbă fața la grădină.

e chiar un caz special ăsta. pentru că dacă la ei s-a înregistrat clickul pe Artemis, chiar nu au ce face.
le trebuie o dovadă fizică. iar între ce ai gândit tu și ce ai făcut cu mâna care ținea mouseul poate fi o diferență mare...
 

DeletedUser12625

Guest
atâta pagubă...o modernizare.
mai ia una de la Tătărușanu și schimbă fața la grădină.

e chiar un caz special ăsta. pentru că dacă la ei s-a înregistrat clickul pe Artemis, chiar nu au ce face.
le trebuie o dovadă fizică. iar între ce ai gândit tu și ce ai făcut cu mâna care ținea mouseul poate fi o diferență mare...
 

DeletedUser12625

Guest
Nu ai inteles nimic , dar ti.a placut sa comentezi "smechereste" , habar nu ai de joc
 

DeletedUser8328

Guest
discuția asta nu are nici o legătură cu dacă am sau nu am eu habar de joc.

e vorba despre o acțiune concretă pe care o faci. dai click pe modernizarea aia pe care o alegi.

tu ce înțelegi din fraza asta?: ''Am vrut sa modernizez gradina Altar in Artemis iar ea s.a modernizat in Afrodita''....???

Eu în comentariul de mai sus am descris o situație ipotetică ce se poate întâmpla când tu le scrii la suport o asemenea frază.
Cu forța gândului nu poți face asta. Bineînțeles că trebuie să dai click pe o modernizare. Poți să dovedești că nu ai dat click pe Afrodita, deși te gândeai la Artemis...? La asta m-am referit
 
Sus