Modernizare Yggdrasil

napoleonpif

Well-Known Member
Buna Simona . tocmai am terminat de miodernizat Yggdrasil niv 3 . DAR nu am primit modernizarea
te rog sa verifici
multumesc
 

Vali

Well-Known Member
De ce nu deschizi un tichet direct din aplicatie? E mai usor sa verifice direct acolo pe Id-ul de utilizator!
 

DeletedUser12551

Guest
Colega, aici nu o sa te ajute nimeni, aici este un forum.
Pentru orice problema legata de joc trebuie sa deschizi tichet catre echipa de suport si astfel vei putea sa primesti ajutor in rezolvarea problemei.
 

DeletedUser12102

Guest
Vezi ca recompensele nu sunt doar modernizari ci si emisari la primarie. Ai verificat daca nu ai un emisar nou la primarie? Poti verifica unde ai bife (verzi), ca in imagine:
recompense.png
Unde se termina bifele, acolo esti cu modernizarile...
 

DeletedUser12102

Guest
Dupa nivelul 3 ar fi trebuit sa primesti tot modernizare. Nu siu ce sa zic...
 

DeletedUser12102

Guest
Inseamna ca ai primit conform planului de joc. Sunt enervante recompensele astea cu emisarii ca oricum nu fac mare lucru, dar nu poti evita strategia de joc
 

DeletedUser12102

Guest
Eu am inceput ultimul nivel acum, dar a trebuit sa pierd mult timp, ca inainte de ultimul nivel ai de trecut de 2 emisari.
 

DeletedUser12102

Guest
Si ca sa vezi ce mult te ajuta !!... doua bunuri la 24 de ore... fâs !
 

DeletedUser12551

Guest
am avut niv 2 la YGGDRASIL , INTRE niv 2 si niv 3 am luat pe Eriik cel Rosu

pai daca esti la niv 2 la yggdrasil inseamna ca tu ai deblocat pasul al 4-lea unde il primesti pe ERIC si inteleg ca l-ai primit, deci nu este nici o eroare.
pentru nivel 3 la yggdrasil trebuie sa termini pasul 5, asa cum este in poza prezentata de colegul, mai sus.

incearca sa intelegi jocul mai bine.
 

DeletedUser8328

Guest
pot să am mai multe ygdrassil în oraș, sau după ce l-am făcut de nivel maxim pot să uit de satul vikingilor?
 

DeletedUser10378

Guest
pot să am mai multe ygdrassil în oraș, sau după ce l-am făcut de nivel maxim pot să uit de satul vikingilor?
poți uita, din 3 motive:
1. ygg se face doar o dată
2 piatra runică îți mănâncă nervii
3. imediat apar egiptenii(sunt pe beta)
 
Sus