Modificare zona salbatica din jurul orasului

  • Autor subiect DeletedUser9000
  • Data de început

DeletedUser9000

Guest
Ce ziceti daca sar modifica si zona salbatica din jurul orasului sa fie mai atractiva ca la cate schimbari sau facut in joc ar merita sa se schimbe si asta
 

Dumi.

Well-Known Member
Eu am propus la un moment dat ca in lunile de iarna, sa fie zapada in oras...
Nu am avut succes. De fapt nici nu mi s-a raspuns la acel post. Probabil sugestia mea s-a inpotmolit pe undeva si nu cred ca a ajuns la urechile designerilor de joc.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Probabil că așa aveți impresia, că propunerile se împotmolesc atunci când nu se pun în practică. Adevărul este, însă, așa cum am mai explicat de câteva ori în această parte a forumului, că nu de noi depinde ce se introduce în joc și ce nu. prioritate au propunerile care aduc un plus în joc, pentru cât mai mulți jucători, și la care există un echilibru între efortul depus pe partea tehnică și rezultate.
În ceea ce privește partea sălbatică de lângă oraș, cei care joacă de mai mulți ani își pot aminti cât era de goală și cât de mult s-a modificat de atunci - cu introducerea reliefului, a viețuitoarelor, a incidentelor, a porturilor, a tavernei etc. Cu siguranță vor mai exista modificări și pe viitor.
 

Dumi.

Well-Known Member
Simona, frustrarea mea, indreptatita de fapt, era din cauza ca nimeni nu s-a obosit sa imi dea macar un raspuns, fie el si negativ. Nu din alta cauza.
Eu consider ca atunci cand cineva propune ceva pe acest forum are DREPTUL de a primi si un raspuns, indiferent de natura acestuia.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Așa cum am mai scris în nenumărate rânduri, eu consider că un răspuns mecanic din partea mea nu vă ajută cu nimic.
Ar fi destul de simplu pentru mine să răspund la fiecare temă: "Mulțumim pentru propunere, am transmis-o mai departe către coordonatorii jocului."
Cred, însă, că ați simți exact aceeași frustrare.

Așa cum poate ați observat, când este vorba de o propunere legată de care am anumite informații, intervin întotdeauna cu comentarii. Când nu, prefer să notez și să transmit decât să dau un răspuns robotic care nu-i ajută nimănui.
 

Dumi.

Well-Known Member
Cu riscul de a devia in off-topic, te anunt ca pe mine cel putin, un raspuns, fie el si mecanic, m-ar multumi. Pentru ca as avea dovada, cumva, ca postul meu a fost CITIT.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Da, foarte mult off topic. Toate postările sunt CITITE. Încheiem aici off-topic-ul.
 

DeletedUser9966

Guest
Jocul va progresa odata cu trecerea timpului, multe schimbari or sa mai apara, dar este nevoie de rabdare.
 
Sus