Modul Reconstrucție

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
reconstructionmode_logo.png


Dragi regi și regine,

Orașul este partea centrală în Forge of Empires. El este esența eforturilor voastre și o reprezentare vizuală a progresului și a puterii dobândite. De-a lungul timpului, mulți jucători au reușit să-și extindă orașele, acestea ajungând mari metropole. În timp ce ele sunt minunate din punct de vedere vizual, nu sunt atât de ușor de gestionat. Instrumentele pe care le aveam la dispoziție pentru a muta clădirile funcționează foarte bine pentru orașele mici și mijlocii. Cu toate acestea, pe măsură ce orașele au crescut, iar dimensiunea medie actuală a orașelor este mult mai mare decât acum câțiva ani, devine din ce în ce mai evident că schimbările semnificative ale orașelor foarte mari sunt oarecum dificil de realizat.
Pentru a rezolva această problemă, am venit cu un nou mod, care vă permite să faceți modificări pe scară largă mult mai ușor :).
Am verificat performanțele sale în ultimele săptămâni. Acum, suntem bucuroși să vă anunțăm că vom activa noul mod de reconstrucție pentru toți jucătorii de Forge of Empires, începând de marți, 4 septembrie 2018.


reconstructionmode_separator.png

Urmăriți videoclipul în care explicăm această nouă funcție :).


Nu uitați să activați subtitrarea!

reconstructionmode_separator.png

Desigur, Modul Reconstrucție este disponibil atât în versiunea de desktop, cât și în cele mobile ale jocului. Sperăm să vă bucurați de utilizarea acestei noi funcții. Vă rugăm să ne trimiteți gândurile voastre! Dacă aveți sugestii de îmbunătățire, am dori să auzim și despre ele :). Vă așteptăm feedbackul aici -> click!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus