Multiple probleme nerezolvate

  • Autor subiect Ambrosia Delight
  • Data de început

DeletedUser

Guest
"Am eliminat întârzierea la cumpărarea Punctelor Forge. Acum pot fi cumpărate fără a mai fi nevoie să așteptați între fiecare atingere." - citat din postarea de aici.
Vă rog să eliminați și întârzierea de la cumpărarea de încercări în Arena PvP și la Expediție. Când am raportat problema aici, am specificat foarte clar că apare și la EG + PvP, nu doar la PF.

Vă rog să scoateți reset-ul listei de clădiri în meniul de construcție de pe câmpuri. Ori de câte ori se construiește ceva, lista se resetează la primul item, adică la Avanpost, în loc să rămână acolo unde am dat scroll, de exemplu la Capcane sau la Palat. Dacă vreau să pun trei Steaguri pe un sector, înainte rezolvam cu un scroll și trei clickuri, acum e scroll, click, scroll, click, scroll, click. Acest lucru a mai fost propus de cineva, acum recent, dar nu mai găsesc postarea să o citez.

"Am rezolvat problemele de încărcare care durează de mult timp în Câmpurile de luptă ale ghildelor. Acum, împreună cu colegii de ghildă, puteți lupta și negocia la fel de repede ca înainte!" - citat din postarea de aici.
Asta e o minciună sfruntată, nu ați rezolvat absolut nimic. Totul merge exact ca mai înainte: încet, foarte încet sau deloc.
 

Dragon X

Well-Known Member
Le-am spus și eu asta dar văd ca nu fac nimica , sare de fiecare dată când construiesti ceva am pus fortăreață de doua ori fără să vreau și am fost nevoit să șterg , iar până ieși din meniul de construcție durează prea mult timp
 
Sus