Nelamirit de contul de pe lumea b

  • Autor subiect DeletedUser8330
  • Data de început

DeletedUser8330

Guest
Sal,am jucat si pe lumea b dar nu am mai intrat deloc vre-o 2 luni si mi,sa sters orasul.Va intreb: Poate sunt plecat o luna sau 2 sau 3 si nu pot intra deloc pe joc inseamna ca trebuie sa imi stergeti orasul ??? Mai sunt plecat cu munca sau te imbolnavesti etc se poate intampla.Acum am intrat si pe lemea b si am vazut orasul sters,imi place jocul am investit timp rabdare si cand se poate am bagat si bani,dar nu mi,se pare corect sa mi,se stearga orasul.Multumesc frumos atnticipat si astept un raspuns de la dumneavoastra.
 

DeletedUser6083

Guest
Salutare,
Este scris si in regulamentul jocului:
9 ) Diverse
Conturile de joc pot fi șterse după 30 de zile de inactivitate. Vă rugăm să rețineți, însă, că diamantele rămân în contul principal și nu vor fi șterse.
 

DeletedUser8891

Guest
trebuia sa anunti printr-un tiket echipa de suport si nu ti se stergea contu
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Echipa de Suport nu are cum să intervină în cazurile de inactivitate. Conturile se șterg automat din server. Pentru a evita acest lucru, trebuie să vă logați măcar o dată la 30 de zile.
 

DeletedUser3920

Guest
lamuriti-ma si pe mine, contul este sters sau doar cladirile pe care le am in oras?
 

DeletedUser6083

Guest
Dupa 31 de zile in care nu accesati deloc contul de joc pe o anumita lume,el se reseataza,doar in lumea respectiva.
 

DeletedUser8330

Guest
Am inteles,dar sa presupunem ca pleci cu munca in tara in afara tarii etc si chiar nu poti intra si nu ai de unde ,dupa ce ai investit timp si bani este corect sa ti,se stearga orasul ?? ?Pur si simplu nu poti intra,adica joci de un an sau 2 ,investesti timp altii si bani si sa te trezesti cu orasul sters nu e corect.Ce se poate face ca pe viitor sa nu patesc la fel si pe lumea cisgard ????? Ce fac acum ca pe lumea bisgard mi-a sters orasul sunt la epoca de piatra,nu vrea sa ma trezesc ca patesc la fel pe lumea cisgard ? O solutie trebuie sa existe, MULTUMESC ANTICIPAT


Pai si este normal sa,se reseteze dupa ce ai jucat un an 2 sau 3 si ai investit timp si bani etc .Se poate ivi o prb si chiar nu poti intra,pentru beneficiarii jocului nu conteaza ca tu ai bagat bani investit timp etc ??? Cum este posibil asa ceva cand jocul are caracteristici de cumparat diamante si din inactivitate 0 luna doua sau poate 3 sa te trezesti cu orasul gol ????????????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6083

Guest
Poti pur si simplu sa intri 2~3minute pe saptamana pe joc...si nu ti se va mai reseta contul..
 

DeletedUser8891

Guest
Am inteles,dar sa presupunem ca pleci cu munca in tara in afara tarii etc si chiar nu poti intra si nu ai de unde ,dupa ce ai investit timp si bani este corect sa ti,se stearga orasul ?? ?Pur si simplu nu poti intra,adica joci de un an sau 2 ,investesti timp altii si bani si sa te trezesti cu orasul sters nu e corect.Ce se poate face ca pe viitor sa nu patesc la fel si pe lumea cisgard ????? Ce fac acum ca pe lumea bisgard mi-a sters orasul sunt la epoca de piatra,nu vrea sa ma trezesc ca patesc la fel pe lumea cisgard ? O solutie trebuie sa existe, MULTUMESC ANTICIPAT


Pai si este normal sa,se reseteze dupa ce ai jucat un an 2 sau 3 si ai investit timp si bani etc .Se poate ivi o prb si chiar nu poti intra,pentru beneficiarii jocului nu conteaza ca tu ai bagat bani investit timp etc ??? Cum este posibil asa ceva cand jocul are caracteristici de cumparat diamante si din inactivitate 0 luna doua sau poate 3 sa te trezesti cu orasul gol ????????????

Aici chiar nu e vina celor din echipa FoE romania...e intr-un fel vina dezvoltatorilor sau cine planifica updateurile...se putea pune un fel de mod vacanta cum este pe alt joc inno in care 2luni contul tau nu va fi sters iar dupa terminarea perioadei de vacanta ai normal cele 30 de zile pana se sterge contul(3luni).Acum degeaba te superi dar contu este sters si nu va mai fi recuperat.

Solutia ar fi sa propui aia cu vacanta sau sa intri 2-3 minute la 2saptamani
 
Ultima editare de un moderator:
Sus