New tab

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sugestie: Scoaterea "New Tab"

Sistemul curent: La momentul de faţă de fiecare dată când facem vre-un "click" să mergem la o temă anume, se deschide într-un nou tab, ca şi cum am ţine apăsat "ctrl" sau dacă am folosi roata de la mouse.

Detalii:
Nu am prea multe detalii, doar ca de fiecare dată când mergem la o temă, să fie normal, nu e greu să foloseşti alt buton / să apeşi ctrl în acelaşi timp


Concluzie: Nu mai trebuie să umblăm din tab în tab de fiecare dată.
 

DeletedUser30

Guest
Cand accesati o tema noua aici pe forum nu se deschide in fila noua (tab new).
 

DeletedUser

Guest
Cand accesati o tema noua aici pe forum nu se deschide in fila noua (tab new).

Scuzaţi-mă în acest caz, dar la mine aproape orice acţiune o fac (cu excepţia verificării inboxului) îmi apare un nou tab. Când deschid o secţiune, când dau cu o secţiune înapoi, chiar şi când postez, mi se deschide un nou tab. La fel e şi pe forumul .net (en), pe .us încă nu am văzut această problemă. Poate să fie de la setările contului meu? Precizez că nu am schimbat nimic.

#Un4GiveN, sunt doar 2 forumuri la care am problema, de pe firefox. Încearcă şi tu cu firefoxul şi anunţă-mă. Am încercat de pe opera şi într-adevăr, pe opera nu se întâmplă aceasta. Eu utilizez doar firefoxul, mă poţi ajuta? :)
 

DeletedUser216

Guest
Si eu tot opera folosesc...
Merge bine si pe mozilla... dar nu stiu daca am ultima versiune de mozilla pt ca nu prea folosesc...
 

DeletedUser

Guest
Adminii - vă rog să închideţi topicul, credeam că toată lumea are această problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30

Guest
Problema este de la dumneavoastra, va rog verificati setarile browserului.
Inchd tema!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus