Nivel ghilda

  • Autor subiect DeletedUser5303
  • Data de început

DeletedUser5303

Guest
sal. sper sa nu se fi postat anterior un topic cu si despre nivelul ghidei.
intrebarea mea ce sta la baza cresterii nivelului ghildei,cum se calculeaza, prin bataliile care le da ghilda pt cucerirea unui sector sau puterea sectorului cucerit.
va multumesc.
 

DeletedUser6079

Guest
prin puterea tuturor sectoarelor detinute de ghilda ta se aduna si la sfarsitul timpului din bara de sus a ecranului pe continentul ghildelor se aduna la nivelul ghildei pe scurt cu cat mai multe provincii cu atat mai multa putere si maqi multe bonusuri
 

DeletedUser6678

Guest
Buna dimineata.
Aici, in ghid gasiti detalii referitoare la nivelul ghildei.
Spor la joc.
 

DeletedUser44

Guest
Nu am mai jucat de ceva vreme si acum cand am intrat am observat caci ghilda e pe nivele,imi puteti explica si mie cum poti sa ii cresti nivelul?
Daca imi puteti explica ce e prestigiul zilnic si toate celelalte
 

DeletedUser216

Guest
Salut si bine ai revenit.
Incearca sa citesti AICI mai multe despre nivelul ghildei si cum poti sa-l cresti.
Sper sa-ti fie de folos.
Spor la joc!
 

DeletedUser44

Guest
As mai avea o intrebare despre ghilde dar nu as dori sa mai fac inca o tema,sa am 2 consecutive asa ca am sa intreb aici.
Ghilda mea inca nu e intrata in clasament si e creata de aproape 24 de ore,cat dureaza?
 

DeletedUser3920

Guest
Daca ai fi citit TOT ce ti-a dat @Un4GiveN ai fi inteles.
Ghildele pentru a primi prestigiu si a creste in nivel trebuie sa se lupte pe o harta sau chiar mai multe din erele curente si sa cucereasca sectoare...
Trebuie sa citesti tot pentru a intelege.
Te sfatuiesc sa dizolvi ghilda si sa astepti sa intri in eopca fierului deoarece razboaiele intre ghilde incep din aceasta epoca... iar tu esti in cea a bronzului( am observat pe lumea brisgard).
 

DeletedUser44

Guest
Imi cer scuze,nu ai inteles intrebarea,ma refeream la clasamentul ghildelor cu puncte si alea si pana la urma am intrat in clasament
 

DeletedUser216

Guest
Ai dreptate cand faci o ghilda noua nu poti sa o vezi in clasament imediat, cred ca o data cu resetarea GvG (la ora 20:00 in fiecare zi) se actualizeaza si clasamentul ghildelor si atunci le arata si pe cele facute de la ultima resetare...
 
Sus