Noi propuneri

  • Autor subiect DeletedUser4677
  • Data de început

DeletedUser4677

Guest
Am si eu două propunri:
1. Să se poată transfera obiectele din inventar între lumi pentru diamante
2. Să se adune toate informațiile despre joc clădiri, trupe etc intr-un loc cum este la tribal wars
 

DeletedUser6281

Guest
Buna seara. Am si eu o mica problema.....as avea o propunere, o ghilda nou infiintat sa nu poata participa la GvG decat peste o perioada de , sa zicem, 10 zile si, sa aiba nevoie de cel putin 10,20 de playeri pentru a participa la GvG, asa, nu prea poti face fata pe joc, cand dintr-o ghilda, peste noapte, se fac 10 ghilde si pun asedii pe o singura ghilda...GvG ar trebui sa fie un joc frumos, nu ce se face acuma. multumesc si o seara frumoasa in continuare.
 

Coryllus

Well-Known Member
Am si eu două propunri:
1. Să se poată transfera obiectele din inventar între lumi pentru diamante
2. Să se adune toate informațiile despre joc clădiri, trupe etc intr-un loc cum este la tribal wars

1. Asa ceva nu cred ca se va implementa, mai ales ca orice schimb intre lumi este interzis
 

Coryllus

Well-Known Member
Buna seara. Am si eu o mica problema.....as avea o propunere, o ghilda nou infiintat sa nu poata participa la GvG decat peste o perioada de , sa zicem, 10 zile si, sa aiba nevoie de cel putin 10,20 de playeri pentru a participa la GvG, asa, nu prea poti face fata pe joc, cand dintr-o ghilda, peste noapte, se fac 10 ghilde si pun asedii pe o singura ghilda...GvG ar trebui sa fie un joc frumos, nu ce se face acuma. multumesc si o seara frumoasa in continuare.

CONTRA.
Ca sa poti participa la GVG trebuie sa fii cel putin in epoca fierului, dar nu te obliga nimeni sa participi la GvG imediat ce ajungi in epoca fierului .
Nu ai decat sa astepti sa te dezvolti mai mult.
Inca ceva: exista jucatori avansati care ies din ghilda "mama" si isi fac separat alta ghilda pt a duce batalii, deci ce ar fi daca ar trebui sa astepte cateva zile ? ....... "moartea pasiunii"
 

DeletedUser4053

Guest
Propun sa fie scoase din grafica scuturile saritoare din GVG , poate asa o sa mearga mai bine jocul la ora 20:00
 

DeletedUser6357

Guest
Puneti versiunea full cu gvg si restul si pe android si ios fiindca de mai mult de un an asteptam . In curand , in curand , in curand , ce vrea sa insemne in 10 ani ?
 
Sus