Noutăţi viitoare - ATENŢIE! SPOILER!

DeletedUser1449

Guest
Răbdare pentru ce? Am întrebat dacă există posibiltatea pentru chat privat pe serverul de teste.
 

DeletedUser

Guest
Răbdare pentru ce? Am întrebat dacă există posibiltatea pentru chat privat pe serverul de teste.

servus

momentan nu se pot purta conversatii private nici pe soapte nici in camere private...
dar si ceatul e in variata beta...
pana va fi implementat in celelalte servere, inclusiv asta, pot aparea modificari

merci
la buna vedere
 

DeletedUser4444

Guest
Despre monitorizare,martore.
Daca cineva injura sau nustiu ce,ceilalti sa aiba un fel de buton unde ii pot raporta.
Cel mai bine asa ar fi.
Sa-i putem baga la ignor sau nu mai stiu eu ce.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Aşa cum arătam aici, pe viitor, unităţile vor fi denumite în funcţie de clădirea militară de care aparţin, pentru gestionarea lor mai bună.

O altă noutate, anunţată de către developeri, este că în această vară vom avea un eveniment nou, o surpriză pregătită de către conducătorii jocului, despre care s-a scris aici.

We are always working on new specials (alongside expanding the game and making it better) - currently we are working on a really exciting summer event, so look forward to that.

Oh, before anyone asks, no we don't have a date for it yet (but, considering the name, it will be during summer).

Regards,

Anwar
 

DeletedUser

Guest
servus

legat de noul event... cum facem sa le dam o idee sa nu-l mai lege de finisari si motivari ??? =))

merci
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
ba sa-l lege
de ex: "nu finisa/motiva 365 zile, recompensa 365 diamante" :D
 

DeletedUser3255

Guest
Faceti loc de o expansiune:p
capernica2zps5a2c0f43.jpg
 

DeletedUser5822

Guest
Scuze poate e numai problema mea ! De ce nu pot vedea ce contin link-urile " aici " ?
Aşa cum arătam aici, pe viitor, unităţile vor fi denumite în funcţie de clădirea militară de care aparţin, pentru gestionarea lor mai bună.

O altă noutate, anunţată de către developeri, este că în această vară vom avea un eveniment nou, o surpriză pregătită de către conducătorii jocului, despre care s-a scris aici.
 

DeletedUser

Guest
Iti trebuie cont pe forumul respectiv. Asa ca, SHEFAAAAAAA, nu faci un pustiu de bine pentru muritorii de rand care nu au/nu vor cont pe forumul strainez si sa dai cu copy/paste la pasajul respectiv? Te lugam mumos si adutzem si o basculanta cu floli :)
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Sigur:

We are always working on new specials (alongside expanding the game and making it better) - currently we are working on a really exciting summer event, so look forward to that.

Oh, before anyone asks, no we don't have a date for it yet (but, considering the name, it will be during summer).

Regards,

Anwar
 

DeletedUser5822

Guest
Ne-a lamurit , beton :)) Un ...eveniment, nu stie de ce fel este, pe vara da nu stie cand :)) Marfa abia il astept !
 

DeletedUser5398

Guest
Cand si cum vom putea utiliza planurile de la cladirile legendare deja construite?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@Cipriotul Aici nu este o rubrică în care să se prezinte lista cu modificări sau caracteristici ale unei noi versiuni sau ale unui event. Este doar o rubrică în care prezentăm din când în când, atunci când sunt disponibile din partea coordonatorilor şi creatorilor jocului, mici fragmente din ce urmează să se introducă în joc. Dacă am prezenta de-acum, în detaliu, ce se va întâmpla peste o lună sau două sau trei, care ar mai fi farmecul?

@dudu Mulţumesc frumos, galant ca de obicei. :)

@Queen Aici nu este rubrica de întrebări, dar deocamdată nu avem informaţii despre problema ridicată.
 

DeletedUser30

Guest
Inca un spoiler pentru voi:

Summer Event?

(Just as long as it doesn't have a 6 hour timer like the Easter one - too much lack of sleep is not good)
Summer Event is correct. And don't worry, it will be a completely different event than Easter (one thing I'm willing to spoil: It will not be quest event (e.g. Valentine, Birthday)).

Regards,

Anwar
 

DeletedUser5822

Guest
Sefa , nu te supara pe mine , in fond eu comentam textul in engleza ! Si da ai dreptate, surpriza e surpriza normal ! Da...:)) descos si eu poate , poate mai prind detalii din surpriza :)))))
@Cipriotul Aici nu este o rubrică în care să se prezinte lista cu modificări sau caracteristici ale unei noi versiuni sau ale unui event. Este doar o rubrică în care prezentăm din când în când, atunci când sunt disponibile din partea coordonatorilor şi creatorilor jocului, mici fragmente din ce urmează să se introducă în joc. Dacă am prezenta de-acum, în detaliu, ce se va întâmpla peste o lună sau două sau trei, care ar mai fi farmecul?

@dudu Mulţumesc frumos, galant ca de obicei. :)

@Queen Aici nu este rubrica de întrebări, dar deocamdată nu avem informaţii despre problema ridicată.
 
Sus