Nu prea inteleg

  • Autor subiect DeletedUser513
  • Data de început

DeletedUser513

Guest
Deci tocmai ce ma uitam pe forum si nu prea imi dau seama care e treaba cu cei fara armata?Adica daca ma intrebati pe mine eu chiar ii admir pentru ce fac si de ce nu as face-o si eu?Daca las armata fac ceilalti puncte pentru ca bine inteles am vecini cu mii de puncte mai mari care ar face-o praf si jefuit as fi oricum,daca nu as lasa-o acolo cel mai rau lucru ar fi sa imi fure niste monede...Plus ca nici macar nu vreau sa fiu la turnir si nici nu ma ntereseaza medaliile.
Deasemenea inca nu gasesc problema in chestia asta pentru ca din cate vad nu incalca nicio regula plus ca ma si ajuta sa am un avantaj impotriva celorlalti vecini mult mai dezvoltati,ca altora nu le convine e alta treaba atat timp cat nu ma intereasaza turnirul mi se pare corect sa nu primeasca altii puncte de la mine,ca nu e frumos e deja alta treaba,nici sa tin armata si sa primeasca ei puncte iar mai apoi sa fiu si jefuit nu e frumos,asa ca aleg 1 din 2
 

DeletedUser6083

Guest
Aici ai dreptate !
Majoritatea jucatorilor jefuiesc dupa ce au luat punctele,asa fac si eu;)

Incearca sa iei turnuri de veghe la event....si pune-i cu botul pe labe:laugh:
 

DeletedUser6079

Guest
am luat destule turnuir la evenimentul de paste incat acum am 106% in aparare
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, am sa scriu mai putin de data aceasta. Atat pot spune, fiecare joaca asa cum stie, numai ca riscul sa nu mai lasi armata in aparare este foarte mare, pentru ca si cei care nu jefuiau inainte o vor face dupa aceea.
Deci ce ar fi de preferat? Sa fii jefuit de doar cativa vecini care asa vor ei (indiferent daca ai sau daca nu ai armata in aparare) sau sa fii jefuit de toata vecinatatea? Si o sa vezi ca dupa aia, chiar daca nu te intereseaza turnirul, o sa te intereseze cu ce mai ramai in oras. Acum o sa zici ca poti seta productia si cladirile de provizii cum vrei (si altele), adevarat, dar se poate intampla sa nu iti mearga netul, sa nu ai timp sa intri chiar atunci sa colectezi etc., deci tot nu scapi.
O seara buna.
 
Sus