Numai pentru Simona.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

EboLLa

Member
Ar trebui sa faceti in asa fel incat primii 2000 de jucatori din clasament sa fie mai des repartizati in noi vecinatati. Ar fi mai atractiv jocul daca macar odata pe luna ne schimbati aleatoriu si nu cred ca ar fi prea mult de munca pentru INOGAMES.
Am aceeasi vecini de 4 luni si deja a devenit plictisitor ....jocul devine interesant si atunci cand ne schimbati vecinii constant,nu doar atunci cand bagati o era noua.
 

DeletedUser9615

Guest
Vecinii se schimba in functie de evolutia ta si de misiunile pe care le realizezi
Adica in funcatie de cate batalii castigi sin noi teritorii
 

EboLLa

Member
Mai e putin si se face 1 an de cand am postat aici si inca am aceeasi vecini ...pacat ca nu ne schimbati mai des intre noi , jocul ar fi fost cu cel putin 30% mai atractiv de cat este acum :(
 

DeletedUser9839

Guest
ati reusit sa stricati placerea jocului cu toate premile de 2 lei si cu toate negocierile de la expeditii care nu au nici o logica. dar ca orice lucru in romania merge bine la inceput si dupa ceva timp se strica.nu toti au bani sa bage in joc
 

DeletedUser9966

Guest
InnoGames nu cred că obligă pe nimeni să bage bani în joc. Joci doar de plăcere, iar dacă nu îți mai este pe plac, poți oricând renunța la el.
 

DeletedUser9839

Guest
daca tu crezi ca asta este un raspuns te inseli . dar daca nu bagi bani nu ai sanse sa mergi mai departe. asa ca chestie eu jopc de placere iar tu daca bagi bani in jopc este placerea ta. trebuie toti sa aibe sanse egale nu doar cei care cotizeaza dar asa este ropmania cei care au bani castiga cei care nu au bani pierd draga lord koko
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@livorno: această discuție este off-topic aici, unde tema o reprezentau vecinătățile, ca urmare voi și închide tema.


Înainte, însă, cu privire la remarca "asa este ropmania", vă reamintesc că nu este vorba despre un joc românesc, ci doar de un server localizat în română, că deciziile despre cum este și cum va fi jocul sunt luate unitar, pentru toate serverele, nu doar pentru cel românesc, iar răspunsul primit este corect: doar cine vrea investește bani.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus