O frumoasa ghilda cu numele "The West"

DeletedUser

Guest
*Numele acestei ghilde este provizoriu*

Se face ca odata ne-am hotarat sa facem si noi o ghilda, si ghilda asta era foarte frumoasa si formata din 6 membri priceputi si constiinciosi.Singura problema a acestei ghilde era ca, vedeti voi, nu prea avea membri. Si ce s-a gandit conducatorul acestei ghilde ? S-a gandit el asa:"Ce ar fi daca as face eu un topic pe forum ?Poate... poate se hotaraste cineva sa treaca pe la noi, pana cei deja invitati se gandesc ca ar fi frumos sa accepte invitatia". Si asa, acesta a mers calere catre forum, unde a inchiriat un stand si s-a apucat a-si face reclama la ghilda.

Daca micul conducator va avea succes sau nu, vom afla in acest topic.


Daca doriti o invitatie, nu ezitati sa ma contactati aici sau in joc.Sper ca veti dori sa faceti parte din aceasta poveste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu ezitati sa cereti invitatie, merita tot! Conducere de nota 10. :)
 

DeletedUser

Guest
Va anunt ca ghilda noastra a atins numarul de 15 membri.
 

DeletedUser

Guest
Cautam oameni pentru conducere (recrutori, moderatori etc). Cine doreste poate sa-mi trimita un mesaj in joc sau lui Andrei3c sau scrieti aici. Cine crede ca este destul de capabil sa detina aceste drepturi, sa nu aibe ezitari si sa ne contacteze cat mai repede. :)
 

DeletedUser69

Guest
As fi jucat cu voi insa mai bine e cu amigos de pe forum de aici . Apropo in joc si nahara a facut guilda cu cei de pe the west .
 

DeletedUser

Guest
As fi jucat cu voi insa mai bine e cu amigos de pe forum de aici . Apropo in joc si nahara a facut guilda cu cei de pe the west .

Mult noroc,nu ne suparam.Cat despre nahara,am auzit ca a facut si ea ghilda.(a scris in topic pe forum)
 

DeletedUser

Guest
Si de ce nu va uniti ? Tot jucatori de TW sunteti , in plus unde-s multi puterea creste .

eu unul nu vreau sa "lucrez cu moderatorii" de pe west
insa decizia ramane a regelui (andrei3c)...
eu imi v-oi sustine parerea/decizia :)
 

DeletedUser379

Guest
Nu ar fi mai bine sa ne unim? Fac abstractie de afirmatia loui SmG Night.
 

DeletedUser379

Guest
Da invitatie membrilor din ghilda-300-, iar lion este fondator. Suntem 8 si vorbesc eu cu ei. Noi suntem pe locul 67 clasament ghilde.
 

DeletedUser

Guest
Invitatiile au fost trimise.
app: nu ma refeream la tine, la alti moderatori (2-3-4). :)
 

DeletedUser379

Guest
Am intrat cu nahara. Mai bine veniti si voi, macar facem o trupa buna de tot. Vreti sa cucerim lumea? Atunci trebuie sa ne unim. Ne cunoastem unii cu altii, cu bune, cu rele, stim ce ne poate pielea, asa ca lasati antipatiile si haideti sa ne adunam.
 
Sus