O noua subsectiune a forumului

  • Autor subiect DeletedUser1104
  • Data de început

DeletedUser1104

Guest
Discutii libere

Acesta sectiune se doreste a fi creeata in Comunitatea FoE.
Putandu-se face noi topicuri aferente ei.
Regulile specifice acestei sectiuni a comunitati FoE :

1. Discutile vor fi doar despre joc si implicit cei ce o joaca.
2. Jignirile nu sunt admise si nici trimiteri spre alte linkuri.

Ea se doreste creeata langa cele existente in sectiunea comunitatea FoE :

Ghiduri si idei de joc,Off topic,colt artistic,totul despre grafica,despre armata perfecata.
Deoarce chiar nu stiu cum sa o afisez langa cele deja enumerate putin mai sus,rog sugestie si voturile voastre cu Pro sau Contra daca ne va fi de folos noua(jucatorilor) si modul in care poate fi introdu-sa in sectia(forum,subforum,...) comunitatea FoE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser216

Guest
Contra, consider ca forumul este structurat f bine asa cum este acum. Pentru ce ai enumerat tu poti sa faci la sectiunea de off-topic.
 

DeletedUser1104

Guest
Contra, consider ca forumul este structurat f bine asa cum este acum. Pentru ce ai enumerat tu poti sa faci la sectiunea de off-topic.

Daca numele Off-topic iti indica ceva probabil sti de ce are acesta denumire,intrand in el vei observa mai bine de ce se numeste off topic.Majoritatea continutului nu are legatura nici macar indirecta cu jocul.

Acesta noua sectiune intitulata Discutii libere va aduce probabil un nou suflu comunitati FoE,analizand titlu iti vei da probabil seama de ce.Este chiar in opozita off topicului(in care nu se vorbeste despre joc)in acesta sectiune se vrea a se vorbi doar despre joc.
Sper ca este lamurita ca acesta nou sectiune a forumului(comunitatea FoE) nu va avea chiar nimic in comun cu off topic :
''1. Discutile vor fi doar despre joc si implicit cei ce o joaca.''
Deci chiar nu pot sa fac sectiunea la off-topic din moment ce este total invers,o opozitie a off-topicului.

Mai clar de atat chiar nu pot sa ma exprim,ai scuzele mele anticipat;daca ar fi fost idea ta de a face aceasta sugestie probabil as fi votat-o chiar de curiozitate pt cele doua reguli ce permit discutile,spamurile,replicile doar despre joc intr-un mod ce vrea sa reflecte : Discuti libere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
servus

eu daca as schimba ceva la forumul asta as afisa mai la vedere FAQ si semnatura lui caius

in rest sunt contra propunerii... si asa sunt destui care nu citesc regulile forumului si care posteaza bug-uri la intrebari sau spam la discutii despre joc

ms
la buna vedere
 

DeletedUser216

Guest
M-am referit la coltul artistic si totul despre grafica ca ar putea di la off topic.
Cat despre discutiile despre joc, nu pentru asta este facut forumul si impartit pe sectiuni? La sectiunea "Intrebari" cred ca pot avea loc aceste discutii despre joc. Nu este un forum dedicat jocului? Jignirile nu sunt tolerate deja, deci imi e teama ca nu inteleg ce vrei tu de fapt.
P.S. oricum vad ca numai noi 2 discutam aici.
 
Sus