O propunere simplă.

DeletedUser

Guest
Nu sunt decât de câteva ore însă pot spune că forumul nu este 100% în regulă (probabil de accea există acestă categorie) așa că propunerea mea este simplă: animați lucrurile.

Poate nu conștientizați (defapt o faceți) însă conținutul forumului (nu mă refer doar la topicuri) contează mult pentru un user, dacă forumul are un aspect plictisitor, interesul userului scade.Spre exemplu, ar fi o îmbunătățire dacă ați mări limitele avatarului (nu mult, dar nici puțin), sau dacă ați face o organizare prin topicuri, cele vechi și inutile să-și găsească un loc, iar cele folositoare să afie asemenea unui far (evident de la distanță)

Părerea mea,doar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30

Guest
Salut ulucius, multumesc pentru interesul acordat in imbunatatirea forumului.
Avatarele sunt asa deoarece este marimea standard de incadrare in tema de forum pe care o folosim.
Periodic echipa de moderatori face o "curetenie" prin temele vechi si nefolositoare.

Daca mai ai alte nemultumiri, posteaza-le atat timp cat se incadreaza in regulament.
 

DeletedUser

Guest
Sunt mulțumit de cum arată forumul, însă consider că s-ar putea mai mult...precum: rank banner.La fel ca la staff, ați putea adăuga bannere și pentru membrii, consider că ar fi o îmbunătățire și sper că se încadrează în regulament (spre rușinea mea, nu am avut timpul necesar pentru a citit tot regulamentul).
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt decât de câteva ore însă pot spune că forumul nu este 100% în regulă (probabil de accea există acestă categorie) așa că propunerea mea este simplă: animați lucrurile.

Poate nu conștientizați (defapt o faceți) însă conținutul forumului (nu mă refer doar la topicuri) contează mult pentru un user, dacă forumul are un aspect plictisitor, interesul userului scade.Spre exemplu, ar fi o îmbunătățire dacă ați mări limitele avatarului (nu mult, dar nici puțin), sau dacă ați face o organizare prin topicuri, cele vechi și inutile să-și găsească un loc, iar cele folositoare să afie asemenea unui far (evident de la distanță)

Părerea mea,doar.

esto o idee destul de buna..Pro
 

DeletedUser3827

Guest
se pot alege mai multe teme pt aspectul forumului? dacă nu... ar trebui introdusă şi această opţiune
 
Sus