penalizare

  • Autor subiect DeletedUser11327
  • Data de început

DeletedUser11327

Guest
buna seara, am o problema am facut contul meu care joc acum dar ieri am mai facut un cont pt un prieten care joaca si el ddar problema e ca amandoua conturile sunt pe adresa mea de ip .Ce fac sa nu fiiu penalizata sau sa se lamureasca situatia?
 

DeletedUser8328

Guest
ar trebui sa astepti intai sa existe o nelamurire, ca sa se lamureasca. :)
sau sa primesti vreo penalizare.
deocamdata ai facut ce face un hot care iese din magazin si striga direct ''n-am furat'', desi nu l-a acuzat nimeni de nimic. :D

fa tichet la suport si veti fi urmariti in continuare foarte atent de administratori :p. de fapt nu e nevoie, din moment ce ai postat deja pe forum.

tot ce trebuie sa faci este sa te interesezi la alti jucatori care au avut probleme similare, blocari de conturi sau alte ''penalizari'', sa afli ce au gresit si sa nu faceti si voi aceleasi greseli (din punct de vedere al regulilor jocului ). astfel puteti juca linistiti amandoi.
doar exista internet cafe. si acolo pot merge oricand diferiti oameni sa joace FoE. chiar pe acelasi calculator.
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu mi se pare o ilegalitate ca doi jucatori sa imparta acelasi IP
Poate sunt membrii celeiasi familii, nu?
Ceea ce stiu este ca daca doi jucatori impart acelasi IP, nu se pot ajuta reciproc cu pf la cladirile legendare.
 
Sus