Pentru fani Paulo Coelho

Ahdrian

Well-Known Member
Cine cunoaște și apreciază scrierile lui Paulo Coelho, e binevenit în ghilda COELHO, pentru un experiment inedit!
 

Popocatepetl

Well-Known Member
:)))). :D. :p.

Oricum aproape toate ghildele au probleme cu membrii inactivi....acum tu vrei să faci cenaclu literar, să cetească în loc să-și vadă de clădiri și misiuni...?! :))))))
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Păi frate, ce altceva să-mi imaginez, când tu ne evoci scrierile lui Coelho și promiți "experimente inedite". Șezătoare literară, asta era normal. Doar nu vrei să-mi imaginez că vine fantoma lui Coelho și ne bântuie toate nopțile dacă intrăm la tine în ghildă...?!
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Măi să fie, să vezi că am avut dreptate. Chiar e fantoma lui Coelho pe acolo, face treabă bună!
De o săptămână, de când ai pus anunțul, ghilda ta are tot...
1 membru! :D
 

Ahdrian

Well-Known Member
Totuși, azi, ghilda COELHO este în Top 50, și a jucat și în Liga de Diamant la CbG(GbG). Primim membri de orice nivel, care doresc să joace cu noi. Nu e important dacă au citit sau nu ceva de Paulo Coelho. Doar să vrea să joace cu noi, în proiectul nostru de ghildă, și să se poată adapta la cerințele ghildei noastre.
 
Ultima editare:

Ahdrian

Well-Known Member
Cerințele ghildei COELHO:
1. Să evoluezi continuu (să nu stagnezi în epoci la infinit).
2. Să fii activ (să joci măcar un pic zilnic sau la 2 zile) - dar dacă pleci în vacanță, să anunți.
3. Să comunici cu ghilda - să nu fii mut și timid, ci să fii capabil să întrebi și să ceri ajutorul, la nevoie.
4. Să cooperezi cu ghilda la EG, CbG, GvG - dar nu avem norme de îndeplinit, doar să nu stai pe contribuție Zero.
5. Să accepți regulile ghildei pentru jocurile interne (Roți, Ajutor*N, Schela) și să participi la ele.
6. Să ai răbdarea de a citi toate mesajele ghildei, ca să înveți din ele.
7. Să cauți mereu noi strategii pentru a juca jocul mai bine, și să împărtășești și ghildei ce ai descoperit.
Deci, să fii om normal.
 
Ultima editare:

Julyus

Member
Ghilda BROTHERHOOD OF STEEL cauta jucatori activi. va rog lasati mesaj. usa e deschisa. va asteptam cu drag.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Noi suntem bine, în Top 50 la ghilde, jucăm la CbG în Diamant și Platină. Vă doresc tuturor la fel!
 
Sus