Planuri cladiri legendare

  • Autor subiect DeletedUser6213
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pai asta am si spus mai sus cand le comercializez dublurile imi da in schimbul a 3 planuri un plan . dar tot di cele care le am deja .....imi lipseste cel din centru ...si ii tot da rateu ....
 

DeletedUser6079

Guest
asta e asa mereu ai rabdare daca nu aveam rabdare nici acum nu aveam catedrala din achen si a fost ceva timp de asteptat si multe puncte forge donate
 

macknikolas

Member
Ca sa gasesti planuri la o cladire legendara trebuie finisezi/motivezi/jefuiesti doar cladiri din epoca respectiva ,de exemplu cauti castel de monte dai doar pe cladiri din evul mediu tarziu ,zeus pe bronz,dresden pe coloniala si tot asa....
Daca dai f/m/jaf pe cladiri la care deja ai legendare e normal sa iti pice dubluri si sa le faci din nou in inventar
Ce farmec ar mai avea jocul daca ni s-ar da totul pe tava ?

Nici macar nu ai fost atenta la ce vorbeam :unsure:....oricine stie ce spui tu acolo,eu ziceam de cele 2 cladiri din acceasi epoca.Daca vreau zeus normal ca dau la bronz...dar daca vreau turnul babel??normal ca dau la bronz.
Dar daca eu am deja una din cele 2 de ce sa adun o sumedenie de dubluri tot la cea pe care o am??? unde e rasplata pt timpul meu pierdut pt mf si donari??iti zic eu,in niste dubluri.Deci macar sa pot face ceva cu ele,daca tot mi le ofera(rasplata pt timpul meu,sa zicem).
 

DeletedUser6079

Guest
contra e prea ushor asa adica dar sar fi acceptat aceasta idee ce sar intampla cu timpul pe care multi jucatori de vechime s-au straduit sa colectioneze aceste planuri iar cei de acum din prezent sa beneficieze foarte ushor de cladiri legendare
 
Sus