Portrete

  • Autor subiect Ambrosia Delight
  • Data de început

DeletedUser

Guest
În ultimul timp, am impresia că vă chinuiți să faceți portretele masculine să arate așa hidos. De la St Patrick din 2020, sau chiar mai devreme, nu am mai văzut un portret masculin care să arate decent. În schimb, majoritatea celor feminine arată bine. Zici că încurajați gay-ficarea, serios de nu :D.
Propun să lucrați la portrete noi, care să arate ne-strâmb, și să le actualizați pe cele vechi, la variante mai frumoase.


Vreau să-mi schimb numele și să-mi pun portret de băiat, dar nu am de unde alege...
 

DeletedUser

Guest
"Eminescu i-ar zice epigon, eu îi zic epigol, fiindcă e efectiv gol de tot ce ne face umani pe noi
Vrea victorie-n război, vrea și glorie ca eroii, da' n-are loc în istorie nici ca strigoii, papițoiul"
["Cedry2k - Același Joc", parafrazare]

Chiar e nornal să ai un forum dedicat pentru idei și propuneri, unde mereu apare un gică-contra cu "asta este" / "n-ai ce face" / "nu te mai plânge" / "declar propunerea nulă" etc etc. Așa e natura societății, să existe piedici puse de împiedicați.
Pe mine mă distrează, pe de o parte, interceptările acestui individ. Pe de altă parte, mă întristează... Dar ăștia suntem, atât putem, atât dăm.
 

DeletedUser

Guest
E ca și cum la un restaurant s-ar face un sondaj despre ce fel nou de mâncare ai trebui să existe în meniu, iar la fiecare idee și propunere din sală, cineva de pe trotuar ar striga "fă-ți tu acasă dacă chiar vrei, aici nu se poate". :cool:
 

Dumi.

Well-Known Member
În ultimul timp, am impresia că vă chinuiți să faceți portretele masculine să arate așa hidos. De la St Patrick din 2020, sau chiar mai devreme, nu am mai văzut un portret masculin care să arate decent. În schimb, majoritatea celor feminine arată bine. Zici că încurajați gay-ficarea, serios de nu :D.
Propun să lucrați la portrete noi, care să arate ne-strâmb, și să le actualizați pe cele vechi, la variante mai frumoase.


Vreau să-mi schimb numele și să-mi pun portret de băiat, dar nu am de unde alege...
Sau daca duceti lipsa de desenatori, macar lasati-ne sa ne facem noi propriile avataruri.
as fi de acord ca daca vrem sa le implementam in joc, sa le trimitem unui admin, care sa dea ok pe ele si aia e.
Azi dimineata am pus mana pe tableta si mi-am desenat un protret de fata ca sa il folosesc pe forum ca avatar [pentru ca cele facute de cei de la inno nu imi plac :)
o sa postez mai jos desenul, pentru cazul in care imi skimb avatarul cu o imagine facuta de altcineva :)))
negresa frumi avatar.jpg
 
Sus