premiere pentru cei mai activi playeri

  • Autor subiect DeletedUser10693
  • Data de început

DeletedUser10693

Guest
buna seara

Eu propun sa implementati ceva in care sa premiati cei mai activi jucatori.


Cred ca asa ati atrage mai multa lume si poate ar sta online mai mult.

Ce parere aveti despre aceasta idee?
 

DeletedUser9966

Guest
Premiul pentru cei mai activi jucatori, il faceti de unii singuri...cu cat suneti mai activi, cu atat progrrsati in joc mult mai rapid.
 

Dumi.

Well-Known Member
Premiul pentru cei mai activi jucatori, il faceti de unii singuri...cu cat suneti mai activi, cu atat progrrsati in joc mult mai rapid.
E putin stimabile! [ca sa-l parafrazez pe nenea Iancu]
Daca s-ar institui ceva premii pentru jucatorii activi, poate nu am mai sta noi, cei intr-adevar activi, cu punctele blocate in cladiri legendare cum stau eu in statuia lui Zeus a jucatorului Giii, care se pare ca dupa ce a deconectat absolut toate cladirile de la primarie, a disparut in ceata. Si vorbim de o situatie care exista de mai mult de o luna sau doua!!!!!
Cand am facut tiket mi s-a raspuns ca respectivul jucator nu a incalcat nici o regula a jocului....dar regula bunului simt...a incalcat-o?
 

Dumi.

Well-Known Member
Acum, pe bune...imaginati-va ca un contribuitor imi baga in domul meu de level 71 suma de 2261 de pf pentru locul 1.
Si eu imi iau jucariile si plec. Realizati pierderile?
 

DeletedUser9966

Guest
Nu este nimeni obligat sa-ti bage sau sa le bagi tu puncte in CL....nu vad de ce sa fiu obligat sa fac asta, fiecare se poate apuca si lasa de joc, atunci cand ii doreste inima.
 

DeletedUser10877

Guest
Cand va fi disponibila "Provocarea zilnica" si pentru Era Progresista (de exemplu). Noi, cei foarte activi am avea un stimulent in plus pentru a nu parasi jocul, mai ales ca altfel de premieri pentru activitate nu prea sunt. Deci, mai exact, cand?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Eu nu țin niciodată secret datele atunci când le știu. :)
Voi anunța pe forum și în joc, ca de obicei.
 

BraveWww

Well-Known Member
Nu prea inteleg multe din ideile unora abia intrati in joc.:(
Joc FOE de 5 ani,cu bune si rele,de pe vremea cand un eveniment era rar,bugurile dese si suparatoare,dar am inteles din prima ca strategie=rabdare.Acum vad idei de recompense astronomice,castiguri ca la 6 din 49,etc etc.Chiar vreti sa ajungeti in Oceanic peste noapte si sa fiti si premiati pentru asta?:)))
 
Sus