Problema Clădirilor legendare - rezolvare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi jucători,

Vă mulțumim pentru răbdarea de care ați dat dovadă cât timp s-a lucrat la găsirea soluției pentru problema care a afectat Clădirile legendare.


Vă informăm că toate nivelurile pierdute ieri la Clădirile legendare au fost returnate complet. Știm că s-a pierdut din progresul acestora din cauza scăderii nivelurilor, și în prezent se discută modalitățile de rezolvare a situației. Credem, însă, că returnarea nivelurilor pierdute a fost cea mai importantă și a avut prioritate.

Jucătorii care au decis ștergerea din oraș a Clădirilor legendare cu nivel scăzut sunt rugați să contacteze Suportul.

Ne cerem încă o dată scuze pentru situația creată și vă asigurăm că se vor lua măsuri pentru ca pe viitor astfel de probleme să nu se mai repete.

Mulțumim pentru înțelegere,
Echipa Forge of Empires
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi jucători,


Încă o dată, vă mulțumim pentru răbdarea avută cât timp ne-am ocupat de rezolvarea problemelor la Clădirile legendare.

Astăzi, activitatea a continuat și ne-am concentrat pe a oferi înapoi Punctele Forge cu care s-a contribuit la nivelurile Legendarelor aflate în construcție miercuri. Ne bucurăm să confirmăm acum că am returnat Punctele Forge pierdute ca rezultat al pierderii de niveluri la clădiri. Le puteți găsi acum în Inventar. Acum le puteți din nou folosi pentru a dona la legendare, pentru a cerceta noi tehnologii sau le puteți păstra în Inventar.

Credem că acum nu mai lipsește nimic din ceea ce s-a pierdut, iar Clădirile legendare și Punctele Forge sunt la fel cum au fost înainte pe toate conturile afectate.

În plus, am decis să ne exprimăm aprecierea pentru faptul că ați avut atâta răbdare, și am adăugat două niveluri la toate clădirile afectate. Bineînțeles, toate contribuțiile în curs au fost păstrate, și recompensele oferite donatorilor.

În cazul în care considerați că încă mai sunt probleme pe vreun cont, vă rugăm să contactați Suportul, unde fiecare posibilă eroare va fi analizată individual.

Vă mulțumim pentru timpul și dedicația acordate acestui joc, pentru sprijin și feedback. În plus, ne cerem scuze pentru inconvenientele rezultate din cauza acestui incident regretabil. De asemenea, vă asigurăm că s-au luat măsuri pentru ca astfel de situații să nu mai apară pe viitor.

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus