problema cladire legandara

  • Autor subiect DeletedUser4892
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4892

Guest
catre admin!
am avut cate doua exemplare din planurile N-V si V la Zeus. Am vrut sa schimb cate unul din fiecare si din greseala am dat de doua ori pe schimb (din cauza lag-ului) si in momentul de fata nu mai am niciunul. E posibil asa ceva? Asta pentru ca la schimb scrie ca trebuie sa ai mai multe exemplare din fiecare plan pentru a le schimba, ori eu facand odata schimbul nu ar fi trebuit sa ma lase sa fac schimbul si a doua oara. Astept raspuns.
 

DeletedUser2486

Guest
Bună ziua. Ceea ce ai scris tu nu este posibil deoarece acel schimb se poate realiza doar între planurile pe care le ai de două sau mai multe ori şi nu permite să schimbi două planuri,dacă le ai o singură dată. S-a ales această variantă tocmai pentru a evita pierderea planurilor bune,aşa cum susţii că ţi s-a întâmplat. În orice caz,pentru ca un admin de joc să verifice,poţi începe un ticket pe joc,apăsând clic dreapta oriunde în joc,apoi Suport,iar aici explici cum stă treaba.
O zi bună!
 

DeletedUser4892

Guest
Nu ar trebui sa fie posibil, dar s-a intamplat. Am urmat sfaturile tale Maxximus, si am trimis un ticket de joc cu problema. Probabil e un bug si sper sa se rezolve. Mersi de ajutor.
 

DeletedUser2726

Guest
@kangou sterge ce ai scris legat de suport pt. ca nu e permis pe forum.
@maxim fiind un joc cu buguri e posibil orice.
 

DeletedUser4892

Guest
Am citit regulile forumurile si nu imi e clar ce regula am incalcat. De fapt, o incalcam acum deviind de la subiectul topicului. Daca chiar nu e ok, vor face moderatorii curatenie. PS. am postat raspunsul pentru a veni in ajutorul altor jucatori care se confrunta cu probleme similare. Gata, am incheiat topicul din punctul meu de vedere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus