Problema mesaje

  • Autor subiect DeletedUser5683
  • Data de început

DeletedUser5683

Guest
Am si eu o problema cu mesajele,ma "avertizeaza" ca am primit mesaje desi nu e nimic nou si nu mai pot sa selecteze toti membrii ghildei.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata
Plange forumul de tremura camasa pe el, vorba lui Creanga :)
Se stie, problema a aparut de la ultimul update. Teoretic echipa tehnica lucreaza la remedierea problemei. Practic, nemtii de la INNO ciocnesc ouale in perioada asta iar dupa cred ca o sa delege tanti Merkel tot staff-ul tehnic de la INNO sa creeze un nou soft pentru bancomatele din Cipru, care soft va fi versiunea beta (adica n-or sa poata cipriotii sa scoata banii) panat trece criza :D
 

DeletedUser5683

Guest
Au si gasit cea mai buna solutie:sa faca jocul alb negru.::laugh:Nici ca putea gasi ceva mai bun
 

DeletedUser

Guest
Primesc mesajele cu intarziere sau unele mesaje nu le primesc deloc :(
 

DeletedUser

Guest
Este un bug care consta in semnalizarea permanenta a primiri uni mesaj. La urmatorul update acesta va fi remediat.
 

DeletedUser1279

Guest
Buna seara.
Este o problema cunoscuta si raportata. Developerii lucreaza la solutionarea ei.
O seara frumoasa
 

DeletedUser2173

Guest
Este o nebunie la mesaje, dispar singure (cateodata reapar daca dai un refresh, cateodata deloc), clipeste mesajul ala de nebun, si nu am ce citi, incercati totusi varianta introducerii unui buton de selectare pt a fi mai usor sterse (lucru valabil si la comeert), inca o problema pe care am semnalizat-o mai demult si vad ca persista, in momentul in care scri , daca tastezi prea repede scrisul apare mult mai tarziu, daca incerci sa modifici ceva (ca ai grsit) undeva pe la mijloc, scrie o litera peste alta cea din fata sterganduse neputand sa lasi spatiu sau sa introduci o alta litera si uite asa trebuie sa stergi tot si sa reiei mesajul :(
 
Sus