Probleme Construcție gbg

Dragon X

Well-Known Member
Problema la construirea de tabere pe sector , apeși pe construcția de tabără sa se construiască tabăra după se ridică in sus trebuie reluată procedura iar și iar in funcție de câte tabere doresc , dacă apăs instant ca înainte pot construi fortăreață in loc de tabără (ceea ce sa si întâmplat, de am fost nevoit sa șterg Fortăreața sa înlocuiesc cu 1 tabără iar eu am fost înșelat de 3k de bunuri ) iar dacă pun 3 tabere sa pot părăsi sectorul trebuie să dau X de 3 ori ce se întâmplă văd ca ati început sa faceți escrocherii , iar la atacuri pe automat de ce tot schimbați butonul de automat cu manual și in unele dați băgați in locul butonului de automat vindeca trupele cu diamante , faceți ceva in privința asta deja începeți sa faceți din jocul asta joc de noroc . Reveniti la normal , la expediție nu mai poți cumpara instant încercări trebuie sa aștepți 1 secunda sa poți cumpara alta încercare , la pfuri se întâmplă același lucru stau 1 secunda sa cumpăr 1 pf ce înseamnă toate escrocheriile astea , Sper sa faceți ceva in acest lucru
 
Sus