Probleme cu Hasdrubaal Barkas

  • Autor subiect DeletedUser693
  • Data de început

DeletedUser693

Guest
Misiune hasdrubal

ma pune sa ma infiltrez in 3 sectoare dar eu nu mai teritorii de cucerit . Care e rezolvarea?
 

DeletedUser5259

Guest
du-te pe harta europei si undeva in stanga sus gasesti in munti teritoriile
 

DeletedUser5468

Guest
Nu pe harta Europei, nici pe harta Americii, și pe vechea hartă adică Peninsula Iberică (Spania și Portugalia), pe lângă evul mediu timpuriu în munți sunt 4 regiuni, acolo trebuie să te deplasezi.
Deja pe prima am distrus-o, mai am 3, cu 8 lunetiști faci praf acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2616

Guest
La mine calaretul a ajuns, teritoriul este rosu dar cand vreau sa intru in provincie pentru a vedea teritoriile..... incarca si asa ramane pana dau refresh la broser.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, incercati dati log out si log in pe joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salutare tuturor!
Hasdrubaal Barkas imi soune ca atacurile vin din provincia mea Dunkelwald si ca trebuie sa aflu cine e in spatele acestor atacuri ale salbaticilor.In acest sens trebuie sa ma infiltrez in 3 sectoare, dar nu imi spune unde, in ce provincie sa ma infiltrez.Banuiesc ca trebuie sa ma infiltrez intr-o provincie vecina cu Dunkelwald detinuta de niste salbatici.Am cucerit un sector din cele cinci ale salbaticilor, dar nu se modifica nimic, la sectoare cucerite imi apare tot 0/3.
Despre ce sectoare este vorba?

Va multumesc!
 

DeletedUser3962

Guest
Salut! Iti spune sa te "infiltrezi", nu sa cuceresti sectoarele. Inainte de a ataca, foloseste functia "infiltreza-te". Spor la treaba!
 
Sus