Probleme dupa update 0.31

  • Autor subiect DeletedUser3962
  • Data de început

DeletedUser3962

Guest
Dupa fiecare "update" al versiunii de joc ne procopsim cu probleme din ce in ce mai enervante. Acum, dupa ce ai terminat o misiune, dai "abandoneaza" si nu se mai incarca misiunea urmatoare decat dupa un refresh, Astfel, daca incerci sa reiei misiunea "strange x monede" de exemplu, trebuie sa dai de vreo 10 ori refresh ca sa ajungi din nou la ea. In speranta ca veti rezolva aceasta problema, va multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Si nu e singura. Mai nou, daca iti colectezi monedele, bunurile, ce ai tu pe acolo, iti apare ca le-ai colectat si o secunda mai tarziu, cladirile produc din nou, ramanand aproximativ 2-5 minute din productie. Mda...
 

DeletedUser3962

Guest
Mesageria iar merge cand vrea...dar lasa ca facem conversatie intre noi, membrii forumului, am mai avut un topic mai jos, numai eu am raspuns, e trist.
 

DeletedUser3827

Guest
foarte enervantă chestia cu misiunile abandonate... trebuie să dai refresh s-o abandonezi iar şi să apară alta....
 

DeletedUser

Guest
Tare ma tem sa nu ramana problema cu misiunile repetitive asa...definitiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3962

Guest
foarte enervantă chestia cu misiunile abandonate... trebuie să dai refresh s-o abandonezi iar şi să apară alta....

Daca nu vrei sa dai refresh, poti sa intri in oras la cineva si sa te intorci, na rezolvari de astea romanesti:(
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Problema misiunilor a fost raportată ieri developerilor. Sper să fie remediată cât mai repede.
 

DeletedUser2173

Guest
Cine spune ca o guilda are maxim 80 membri, eu am in ghilda ultimul membru cu nr 81 :))
 

DeletedUser3962

Guest
Cine spune ca o guilda are maxim 80 membri, eu am in ghilda ultimul membru cu nr 81 :))

Este numaratoarea membrilor gresita, eu am 65 si imi arata ultimul membru cu numarul 77:) Tot "cadou" de la ultimul update e si acesta:)
 

DeletedUser3303

Guest
Am o problema cu jocul , sunt in lumea 1 , am instalat win , am bagat ultima versiune de adobe , ultima de chrome si imi tot zice sa instalez adobe :| , el fiind instalat, am dat de cateva ori instal de la adobeul de care zice jocul si tot degeaba , nu ma lasa sa ma conectez , stie careva ce are sau poate careva sa ma ajute ?
 

DeletedUser2284

Guest
Si a trecut o saptamana de cand a aparut problema misiunilor repetitive care de fapt nu se mai repeta daca abandonezi una din ele decat dupa un refresh sau o vizita in orasul altei persoane.Va ramane asa sau...?
 

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere!
Asadar, cu siguranta nu va ramane asa :)
O zi frumoasa!
 
Sus