Propunere!

Dumi.

Well-Known Member
Salut!
As avea aceste propuneri, pentru a imbunatatii ergonomia jocului:
- in fereastra jocului, in dreapta sus, langa casutele unde se afla contorizate diamantele, medaliile, proviziile si monedele, sa mai introduceti una cu punctele forge aflate in inventar la data respectiva; de multe ori trebuie sa intru pe o legendara sa vad cate puncte forge am la un anumit moment dat.
- dati posibilitatea folosirii punctelor forge direct din inventar, pentru a completa cercetarile de tehnologii.
- dati posibilitatea ca, in timpul luptelor de la EG sau cu vecinii, cei care ataca, sa poata folosi optiunea STAI O TURA, existenta la aceasta ora pe diviceurile mobile.

Multumesc :)
 

Dumi.

Well-Known Member
Salut!
As avea aceste propuneri, pentru a imbunatatii ergonomia jocului:
- in fereastra jocului, in dreapta sus, langa casutele unde se afla contorizate diamantele, medaliile, proviziile si monedele, sa mai introduceti una cu punctele forge aflate in inventar la data respectiva; de multe ori trebuie sa intru pe o legendara sa vad cate puncte forge am la un anumit moment dat.
- dati posibilitatea folosirii punctelor forge direct din inventar, pentru a completa cercetarile de tehnologii.
- dati posibilitatea ca, in timpul luptelor de la EG sau cu vecinii, cei care ataca, sa poata folosi optiunea STAI O TURA, existenta la aceasta ora pe deviceurile mobile.
- introducerea posibilitatii de a putea trimite tuturor vecinilor si prietenilor, circulare, fara sa fie nevoie sa ii introducem manual in grupul circularei; nu toata lumea sta pe chatul vecinilor, iar chatul intre prieteni nu exista :)
Multumesc :)
 

DeletedUser5468

Guest
Propuneri destul de ok, vreo 3 dintre ele au fost propuse de mai multe ori pe beta, mai puțin cea cu punctele forge, în dreapta sus.
Eu sunt de acord, ar fi fain să fie introduse, măcar cea cu mesajele la prieteni și punctele forge din inventar.
 

DeletedUser5148

Guest
Propuneri ar fi multe si de tot felul. Eu as aprecia daca ar fi si mai multe recompense pentru jucatorii foarte activi sau cei care se locheaza zilnic. Doresc sa mai adaug ca decizia de a se sterge conturle inactive este, dupa parerea mea, putin prea radicala totusi si consider ca nu ar trebui sa se faca automat si ca o bonusare suplimentara a jucatorilor fideli si o suspendare a celor inactivi ar fi mult mai "democratica"...
 
Sus