Provincia Gabordeaux

  • Autor subiect DeletedUser4485
  • Data de început

DeletedUser4485

Guest
Sunt in era Progresista si nu reusesc sa cuceresc 2 teritorii din provincia Gabordeaux:
- una cu 6 obuziere si 2 vanatori si cealalta cu 3 obuziere si 5 vanatori.
Eu am puscasi, vanatori, lancieri, tancuri si masini blindate. Am incercat mai multe combinatii dar degeaba. El are bonus 75% iar eu 30%. Urmeaza sa deblochez si lunetistii. Cine poate sa-mi dea un sfat?
 

DeletedUser6079

Guest
frate stiu cum te simti chiar adineauri am cucerit fix provinciile adica sectoarele de care spui bonusul nu conteaza decat pe jumtae foloseste in provincia cu 6 obuziere si 2 vanatori 3 obuziere si 5 puscasi si incearca sa rami pe pozitii adica mereu pe bonus aparare atac
 

DeletedUser3920

Guest
75% aparare?? o_O o_O doamne trebuie neaparat sa imi cresc legendarele in nivel :))
 

DeletedUser5468

Guest
Mie nu mi se pare corect, sunt exact aceleși bonusuri ca înainte de a se schimba bonusul de 150% la 90%, să vedeți voi când dați de vânători cu 120%, eu țin minte, abia cu lunete am bătut acolo, eu având doar 95% atac pe atunci când jucam.

Referitor mai sus.
Cu 8 lunete la ambele treci și cu 30%.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6083

Guest
Off Topic:
Sa vedeti harta din postmoderna.....daca nu bagi bani in joc (sa vindeci unitatile de dupa prima lupta) e ambsolut imposibil sa bati 16soldati care mai au si bonus de 35% atac si aparare......
 

DeletedUser6079

Guest
frate ai dreptate dar ce sa faci nici jocul nu trebuie sa fie ushor pentru ca asa s-ar apuca toti sa joace si la fel de repede s-ar plictisi
 

DeletedUser2072

Guest
Off Topic:
Sa vedeti harta din postmoderna.....daca nu bagi bani in joc (sa vindeci unitatile de dupa prima lupta) e ambsolut imposibil sa bati 16soldati care mai au si bonus de 35% atac si aparare......
Total fals,daca aveti bonus de atac 90 atunci nu aveti treaba pana la provincia care inchide post-moderna si unde aveti si 8 trupe de comando.
Am folosit artileria mecanizata foarte mult si aproape am terminat provinciile cu aceste trupe,daca nu reusiti sa treceti de cele grele nu atacati decat atunci cand aveti trupe din post-moderna.:up:
 
Sus