PVP Arena a inceput astazi pe beta.

  • Autor subiect DeletedUser11892
  • Data de început

DeletedUser10378

Guest
Super!!!
Ați băgat un link care te umple de nervi. Individul cu greu putea vorbi mai prost în engleză. Mai bine vorbea pe limba lui si punea subtitrări in engleză.
Din ce am văzut acolo, o să fie o altă competiție dominată de jucătorii plătitori... Mi-a părut bine.
Vă stricați pe zi ce trece.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Super!!!
Ați băgat un link care te umple de nervi. Individul cu greu putea vorbi mai prost în engleză. Mai bine vorbea pe limba lui si punea subtitrări in engleză.
Din ce am văzut acolo, o să fie o altă competiție dominată de jucătorii plătitori... Mi-a părut bine.
Vă stricați pe zi ce trece.
Vă rog să citiți cine a postat.
 

Dumi.

Well-Known Member
din pacate trebuie sa concur la ceea ce a spus Mike [mai putin la admonestarea Simonei; linkul e pus de un coleg jucator]
Noul PVP este o dezamagire pe toata linia.
recompense f mici
bataliile se vor da doar pe auto
o sa nimerim amestecati ca ere
nu se pot da decat un nr limitat de lupte pe zi, restul costa 50 de diamante o incercare, ceea ce este ONEROS domnilor :)))
Deja forumul de pe Beta fierbe, am postat si acolo...o sa vedem ce se va intampla si daca dezvoltatorii jocului vor alege sa tina cont de dorintele jucatorilor de acolo sau nu
 

DeletedUser12050

Guest
daca inno crede ca au dat lovitura cu asta, o sa aiba o mare surpriza. multi se vor lasa de joc si asta in conditiile in care din ce in ce mai multi au facut-o deja. nu stiu ce strategi financiari aveti, dar cu ideile astea garantat va paste falimentul. succes la autodistrugere!
 

DeletedUser10378

Guest
Vă rog să citiți cine a postat.
Da, îmi cer scuze pentru scăpare. De regulă adminii sau moderatorii sunt cei care postează anunțurile și deschid topicul de păreri. La cât de tare m-a enervat engleza ăluia, sigur nu mai vedeam lipsa pozei sau numele.
Scuze încă o dată pentru acea reacție.
Dar părerea expusă rămâne valabilă.
 

capitan222

Well-Known Member
Engleza era ca traducerea din română în Fengleza a cuvintelor,accentul era mai ciudat.Dar ganditi-va ca pentru recompense ff mici veti avea aceași experiență ca la meciurile de la eventul de fotbal si cheltuitul trupelor in afara de gvg si eg nu se prea practica,eu cred ca doar jucătorii mici care au luat in ere mici alcatrazul sau domul vor juca sau nici ei.Nu va juca nimeni si va fi la fel ca la turnurile
pvp.Poate mai slab pentru ca acolo exista macar recompense diferite la medalii.Fiind bătălii automate vei putea pierde de multe ori unități care nu se mai pot reface imediat si care sunt vitale la guilds vs guilds.Sper ca cei de pe Beta sa inteleaga repede ca turnul pvp nu este o mare realizare si ca nu se merita pentru acele recompense mici si ....TRUPE PIERDUTE/IROSITE!
 

Dumi.

Well-Known Member
Daca nu vor schimba ceva pana ajunge pvp pe serverele live, o sa fie un fiasco total...
Ca sa va faceti o idee despre acest rateu fenomenal al INNO GAMES, o sa va spun ca in doar doua zile de cand a aparut pe beta, pe forumul aceluias server beta s-au strans 26 de pagini de feedback negativ :)
In doar 2 zile ...
 

capitan222

Well-Known Member
Încep să cred ca turnul pvp se pregătește să apară pe serverele live foarte foarte foarte curând.
 
Sus