RATEUL de Valentine's Day pe FoE

  • Autor subiect DeletedUser3962
  • Data de început

DeletedUser3962

Guest
Dragi regi și regine,

Iubirea a plutit în aer (cam 2 zile)! Precum ciuperca de la Nagasaki si Hiroshima...Noroc cu "adapostul nuclear" că am scăpat cu viaţă din greaua încercare (sincere regrete pentru cei mai jos de era modernă care nu au avut posibilitatea). Evenimentul (a se citi fiasco-ul) de Valentine's Day 2014 a debutat furtunos pe Forge of Empires vineri, 7 februarie...şi s-a stins mai repede decât lumina la cutremurul din '77. Anul acesta, cuplul (jucătorii) năpăstuit(i) este format din Rose și Jack (cei care încă mai suportă FoE), care se scufundă cu repeziciune și au nevoie de ajutorul vostru. Perechea îndrăgostită trece printr-o serie de încercări (imposibil de trecut prin ele), iar, în final, soarta lor și recompensa voastră depind doar de voi (preferam soarta lui Romeo si a Julietei).
Copacul Dragostei vă așteaptă pe cei dintre voi care sunteți suficient de hotărâți să(-l tăiaţi de la rădăcină) treceți de toate încercările (de o dificultate ieşită din comun, spre imposibil de realizat). Dacă aveți deja unul în oraș (vă rog frumos să nu mai puneţi altul), îl veți putea schimba cu un altul, îmbunătățit (cu facelifting, crengi împodobite de Fuego si frunze dotate cu cristale "Şvarofschi"). Evenimentul include și portrete noi (Bill Clinton în celebra piesă "Flautul fermecat" şi Bianca Draguşanu trezită dimineaţa la 5.30, înainte de a se machia), deosebite, care pot fi câștigate... dar trebuie să treceți prin linia de misiuni pentru a obține unul (cu regret vă anunţ că nu veţi reuşi din cauza gradului foarte ridicat de dificultate a misiunilor)!
Evenimentul de Valentine's durează 9 zile (exagerare intenţionată - de fapt, 1 zi, maxim 2 dacă dormiţi 40 de ore din cele 48 ) și se încheie pe 16 februarie 2014 (era fantastic să se fi încheiat pe 6 februarie, dar nu întotdeauna primim în viaţă ceea ce ne dorim).
Sperăm să vă placă și vă dorim toate cele bune de Valentine's Day! (Doar dacă jucaţi cu ochii închişi şi aveţi în urechi nişte căşti Peltor sau Beats).

Cu drag,

Echipa Înghiţitorilor de Săbii România!

P.S.: Relatarea reprezintă un pamflet şi trebuie tratată ca atare...sau nu:) Orice asemănare cu personaje reale nu este pur întâmplătoare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7940

Guest
stie cineva cum se sterge o unitate ?
am o misiune pentru Rose
 

DeletedUser

Guest
stie cineva cum se sterge o unitate ?
am o misiune pentru Rose

Buna seara, intrati la gestionarea armatei, si in stanga jos aveti un patratel rosu cu conturul unui soldat si un X pe el. Apasati, si selectati unitatea dorita pentru stergere.

O seara placuta.
 

DeletedUser

Guest
Eu inca n-am inteles un lucru: copacul ala rosu e un mar? daca Da, unde-i sarpele?!
 
Sus