Razboiul Ghildelor

  • Autor subiect DeletedUser6393
  • Data de început

DeletedUser6393

Guest
Am citit in urma cu ceva timp despre razboaie intre ghilde.....Se mai face ceva?:devil:
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, se lucreaza la Razboiul ghildelor. Cand se va introduce, se ve va anunta pe forum.

Pe viitor va rog sa folositi functia CAUTA.

O zi placuta.
 

dana32

Well-Known Member
Cand se va implementa "razboiul intre ghilde"si in ce va consta??Unde as putea gasi informatii?Daca m-as lua dupa ce spun alti jucatori m-as lasa de joc...Evoluez pe serverul C intr-o ghilda de rang 17,unde am si inceput jocul,suntem doar 4 jucatori axati pe lupte,restul membrilor,NU.
Imi cer scuze daca nu am voie sa intreb asa ceva,si incalc vreo regula a forumului.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, pe serverul de teste Beta, razboiul ghildelor este introdus de ceva timp. In momentul cand se va introduce razboiul ghildelor pe serverele RO, se va anunta pe forum, impreuna cu toate caracteristicile lui.

O zi placuta. :)
 

DeletedUser1151

Guest
lupte intre ghilde

stie cineva cum vor fi celebrele batalii intre ghilde.ce ere dau ce bonusuri cu ce trupe atacam ce produse va fi nevoie multumesc
 

DeletedUser1151

Guest
eu am intrebat daca stie cineva cum functioneaza nu am timp sa joc si pe server beta,un raspuns asa in doi peri stiam si eu
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, vă rog frumos să aveți răbdare, când se va introduce războiul ghildelor, se va anunța pe forum împreună cu toate caracteristicile lui.
 

DeletedUser2296

Guest
odata ce ataci un sector pe harta GvG si termini lupta, de ce nu ramane focusata harta pe sectorul cu pricina???
pe toti gandacii!!! trebuie trasa si trasa harta aia pana ajung din nou la sectorul cu pricina sa pot continua luptele...e nasol rau de tot...faceti ceva in sensul asta...timpii astia morti iti pot decide pierderea asediului probabil...
 

DeletedUser908

Guest
O intrebare! Se poate schimba armata din apararea unui sector al ghildei (mai are doar doua linii)? Si daca da ce trebuie sa fac ca armata am din epoca respectiva dar nu stiu cum sa o inlocuesc daca e posibil!
Unul incepator si nestiutir la rasboiul ghildelor!
Mersi pentru intelegere anticipat!?!
 

DeletedUser216

Guest
Se poate dar trebuie sa ai drepturi. Folosesti functia "stergere" pe armata respectiva si vei putea sa pui alta noua in loc.
 
Sus