Recalculare-Clasament.

  • Autor subiect DeletedUser5468
  • Data de început

DeletedUser5468

Guest
Așa arată un clasament corect și bine făcut :)

http://prntscr.com/9yt4bb
img
 

DeletedUser

Guest
De fapt este un clasament cu triaje exorbitante de puncte.:eek: De la 105 milioane punctaj voi prinde cu siguranta 12-13 mil amarate .:( Dupa ce criterii s-a facut recalcularea asta aiurita ?:D
 

DeletedUser5468

Guest
Am să te rog să taci, încă sunt prea multe puncte date de la o clădire.
În jocul acesta luptele au vorbit tot timpul, nu dai lupte, ești ZERO. Dacă erai fermier și creșteai doar niște clădiri amărâte ca să crești în clasament fără muncă să știi că ăsta nu se mai putea numi joc...ceea ce practicau unii...
Nu cred că prinzi 12-13 milioane...chiar mai puțin...
 

DeletedUser

Guest
Nu esti tu in masura sa-mi spui mie sa tac, fiecare om are dreptul la opinie. Parerea mea privind recalcularea ramane neschimbata .
 

DeletedUser5468

Guest
Poate nu sunt în măsură să te fac să taci, dar te pot face să nu mai scrii, cel puțin o pot face dacă te fac să te superi pe mine...:eek:;):p
Știu că fiecare are dreptul la opinie...și majoritatea o țin tot pe a lor.

Era mai bine dacă nu se creea de la început porcăria asta cu punctajele, trebuia să rămână cum a fost...acum era altceva în acest joc. Dar nu eu am fost la butoanele acestor „mici” schimbări...:rolleyes:
 

DeletedUser6678

Guest
Va rog sa respectati regulamentul forumului:

2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.

O zi buna.
 
Sus