Recompense relicve

Maverick Florin

Active Member
Salut, unde pot sa văd ce recompense pot fi câștigate la relicve și ce șanse de a fi câștigate au pentru fiecare tip de relicvă, deoarece eu la ultimele 5 relicve de jad am câștigat doar pachet de renovare servicii.
 

DeletedUser10612

Guest
INCREDIBIL, DAR ADEVARAT!!! Am 17 confruntări la expediție și nu am primit nicio relicva. Cum e posibil? A mai pățit cineva asa ceva? Am terminat nivelul 1, dar cu siguranță nu voi mai înainta. ACEEASI BATAIE DE JOC! Nu va e rușine? Relicva a fost colorata de 3 ori timp de 1-2 secunde după care s-a inegrit. Sunt cu templul relicvelor la nivelul 3 și la fiecare participare de pana acum primeam 2-3 Relicve pana la finalul nivelului 1. ACUM NIMIC! Va mulțumesc echipa SUPORT!!!!
 

DeletedUser10612

Guest
INCREDIBILUL NU ARE LIMITE. Am 19 confruntări la expediție și nu am primit nicio relicva. A mai pățit cineva asa ceva? Mulțumesc, pentru nimic.
 

DeletedUser9954

Guest
Usor, nu te mai ambala. Ai citit ce scrie la templul relicvelor, ce-ti ofera ala ? Ce sanse de a gasit o relicva ai la fiecare confruntare ? (sansele nu sunt la totalul confruntarilor, ci la fiecare in parte)
Nivelul 3 ziceai, deci ai 13% sanse sa gasesti o relicva pe confruntare...adica 87% sanse sa nu gasesti nimic !! Asa ca nu-ti fa mari sperante. Multi jucatori termina toate cele 64 confruntari (4 nivele), cu templul de nivel 5+, si trec saptamani bune pana gasesc o relicva sau 2. Tu deabia termini 20 confruntari (adica nici 1/3 din totalul pe o saptamana) si te plangi ca nu ai gasit.

Si treaba aia e doar pe telefon ce zici tu ca pentru o secunda iconita de relicva se aureste, iar apoi dispare....asa se intampla pe telefon de fiecare data, e de la aplicatie, nu e nici un bug, doar o eroare vizuala.
 

Dumi.

Well-Known Member
Am observat ca level 5-6 la TR este un treshold care, daca este trecut, numarul relicvelor creste semnificativ, pe parcursul intregii expeditii.
Am mai observat si faptul ca majoritatea relicvelor apar in level 2 si level 4. E doar o statistica si nu o declar inca regula...
 

DeletedUser8328

Guest
Relicva a fost colorata de 3 ori timp de 1-2 secunde după care s-a inegrit.
ai grija cand termini un nivel la expeditie (16 lupte), daca cumva ai poza colorata acolo cauta intai relicva bine peste tot ca trebuie sa o gasesti. daca insa activezi nivelul urmator, chiar daca aveai o relicva ea dispare (si se decoloreaza poza).
 

DeletedUser9954

Guest
ai grija cand termini un nivel la expeditie (16 lupte), daca cumva ai poza colorata acolo cauta intai relicva bine peste tot ca trebuie sa o gasesti. daca insa activezi nivelul urmator, chiar daca aveai o relicva ea dispare (si se decoloreaza poza).

Daca ai relicva pe harta si vrei sa treci la nivelul urmator nu te lasa, decat dupa ce culegi relicva.
 
Sus